Rüyada aslan yıkamak

Rüyada aslan yıkamak keyfini, neşesini, yaşama isteğini ve tüm huzurunu kaybedeceğine, can derdine düşeceğine ve bu nedenle de çok mutsuz olacağına, mutluluk ve huzur getirecek bazı adımların atılacağına, hayat içinde tertemiz bir sayfa açılacağına, sorunların ve sıkıntıların çözüleceğine, huzurun ve mutluluğun da bir ömür devam edeceğine, elinde bulunan imkânları kullanarak çok hayırlı projelere imza atacağına, bu projelerin büyük yöneticilerin dikkatini çekmesi ile çok üst mevkilerde kendisine yer bulacağına, bu sayede çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, bir sebeple sağlık durumunun bozulacağına, masallara konu olacak rahatlıkta ve konforda bir yaşam süreceğine, maddi ve manevi olarak gücünü kaybedeceğine, çok huzurlu bir ortama kavuşacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel şeyler ile karşılaşılacağına, insanlar arasında barışın sağlanacağına, küslerin ve kırgınların barışacağına, çok büyük bir mutluluğa erileceğine yorulur.

Rüyada aslan yıkamak gördüyseniz:

  • Yoksa büyük bir fırsatı kaçırmış olabilirsiniz.

Rüyada aslan ve aslan yavrusu görmek kötü ve zor günler yaşayacağına, sorumluluk sahibi bir kişi olunacağına işaret eder.

Rüyada aslan emzirmek yönetici kişiliği ile koltuğundan ültimatomlar vererek büyük işleri bitireceğine, çok iyi ve hayırlı adımlar atacağına delalet eder.

Rüyada aslan heykeli sorunların çok kısa zaman içinde halledileceğine, bir sebeple etrafındaki bazı insanlar ile arasının açılacağına yorulmaktadır.

Rüyada ayı aslan görmek kardeşlerden biri ile bir yola gidileceğine, kıskançlık yapan birinin haneden uzaklaştırılacağına, duyduğu üzüntülerin ve endişelerin sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada aslan öpmek inandığı ve uğruna büyük sermayeler koyduğu işlerin de kendisine hayal kırıklığı yaşatmayacağına, hayatı boyunca kısmetinin açık olacağına, yüzünün de güleceğine tabir olunur.

Rüyada aslan taşımak her istediği şeyin gerçekleşeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, sağlık sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına işaret eder.

Rüyada fil aslan görmek iş amaçlı çıkılacak bir seyahatten güzel haberlerle dönüleceğine, umutlarını yitireceğine, hayata karşı beklentilerini kaybedeceğine, üzüleceğine, kırılacağına delalet etmektedir.

Rüyada aslan yıkamak büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine, iyi bir mümin hayatı yaşayarak herkese örnek biri olacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments