Rüyada ateş etmek silahla

Rüyada ateş etmek silahla verilen vaatlerin yerine getirileceğine, neşesinin de yerine geleceğine, maddi ve manevi olarak büyük zarara uğrayacağına, dertlerin ilacının, yaraların merheminin bulunulacağına, yaşadığı sorunlar yüzünden psikolojisinin bozulacağına, sevdikleri ile arasının açılacağına ve zor zamanlar geçireceğine, şansının hep açık olacağına, sorunlarından bazılarını hızlı bir şekilde çözeceğine ve uzun yılardan beri hayal ettiği şeylere sabır ve azim göstererek yakın bir zaman içinde kavuşacağına, ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine, yaşadığı büyük üzüntülerden ferahlığa çıkacağına rivayet eder.

Rüyada ateş etmek silahla gördüyseniz:

  • Her konuda çok iyi fırsatlar çıkabilir.

Rüyada ata ateş etmek nimetin ve kazancın artacağına, zaferi ve başarıyı göğüsleyeceğine ve muradını alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada rastgele ateş etmek başka sorun varsa ortadan kaldırılacağına, iş konusunda uzun süren tartışmaların sona ereceğine delalet eder.

Rüyada hayvana ateş etmek herhangi bir zorluk çekmeden kişinin her açıdan başarılı sayılacak bir yaşam sürdüreceğine, çarelere kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada bir hayvana ateş etmek dertlerin ve sıkıntıların biteceğine, kardeşlerin birlikte iş kuracağına, karşısına aksiliklerin ve engellerin çıkacağına ve rakiplerinin kendisini yenmesi nedeni ile başarısının düşeceğine tabir olunur.

Rüyada topla ateş etmek hayatının sonuna kadar lüks ve rahatlık içinde yaşayabileceği kadar birikim yapacağına, zahmet verici bir işin kısa zamanda düzeltileceğine işarettir.

Rüyada duvara ateş etmek rahat edeceğine, gerçek mutluluğu ve huzuru yaşama şansına nail olacağına, hasretin ve özlemin biteceğine, onlarla artık hep bir arada olunacağına inanılır.

Rüyada çifte ile ateş etmek gönül işlerinden mutluluk bulacağına, deniz aşırı işler yapılacağına yorulmaktadır.

Rüyada uçağa ateş etmek dertlerinin dermanına kavuşacağına, yüzünün güleceğine, sevdiği kişi ile hayatını birleştireceğine, nurtopu gibi bir evlada sahip olacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments