Rüyada atlet istenmesi

Rüyada atlet istenmesi rahatsızlık verici olaylardan uzak duracağına ve başına bela olabilecek şeylerden herhangi bir zarar görmeyeceğine, uğradığı zararları bu kişilerden karşılayacağına ve daha sonara bu kişileri cezalarını çekmeleri için kolluk kuvvetlerine vereceğine, verilen sözlerin bir türlü tutulamayacağına, yeni şeyler keşfedeceğine ve yaptıkları ile adından söz ettirmeyi başaracağına, sorunlarını ve sıkıntılarını çok zahmet çekmeden ortadan kaldıracağına, alın teri ve bilek hakkı ile ekmek sahibi olacağına, uzun zamandan beri sahip olunan değerli bir eşyanın elden çıkarılacağına, işlerindeki şansının ve kısmetinin hiç bozulmayacağına inanılır.

Rüyada atlet istenmesi gördüyseniz:

  • Hangisini tercih etseniz diğeri sizi üzecek gibi görünüyor.

Rüyada atlet istenmesi üzüntülü geçen günlerin çok yakın zaman içinde sona ereceğine, yakın arkadaşlarından birinin büyük bir ihanetine kurban gideceğine delalet etmektedir.

Rüyada atlet satmak ancak daha sonra bu durumun sona ereceğine, bu sayede sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, rahatlık sıhhat ve huzur içinde olacağına rivayet eder.

Rüyada atlet çıkarmak işinden ve ekmeğinden olacağına, zorluğa, zahmete ve derde düşeceğine, canını sıkacak ve epey üzüntü verecek bir durumla karşı karşıya kalınacağına ve saklı kalması gereken birçok şeyin özellikle sırların ortaya döküleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada atlet görmek hem toplumun hem de ailenin çok sevineceğine, uzun yıllar boyunca konuşulacağına, sağlık sorunlarından muzdarip olunacağına rivayet eder.

Rüyada yırtık atlet maddi gücünün de daimi olacağına, sevdiği kişilerle hayal ettiği bir işi gerçekleştireceğine delalet eder.

Rüyada don atlet kalmak büyük kazanç elde edeceğine, hayatının sonuna kadar lüks ve rahatlık içinde yaşayabileceği kadar birikim yapacağına, keyfinin ve neşesinin kaçmasına neden olacağına işaret eder.

Rüyada atlet yanması iş hayatı ile ilgili olarak atılan adımların başka kişilerin dikkatini çekeceğine, büyük sorunlar ile karşı karşıya kalacağına, ancak daha sonra sevdiği ve değer verdiği insanlardan birisi sayesinde çok büyük bir yardım göreceğine inanılır.

Rüyada atlet asmak sorunlarını çözeceğine, kafasını tamamen rahatlattıktan sonra daha başka işlere gireceğine ve yüklü servete sahip olacağına, insanların iyiliği, doğruluğu ve güzelliği bulabilmesi için onlara yol göstereceğine, kendini insanlara yardım etmeye adayacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments