Rüyada ayağa bal sürmek

Rüyada ayağa bal sürmek daha lüks bir hayat yaşayacağına, gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde kazancının epey artacağına, başarısızlıklara düşeceğine, işlerinden ve özel hayatından yana umduklarını bulamayacağına, gördüğü gerçekler yüzünden moralinin bozulacağına, sorunların üstüste geleceğine, korkularından, kötü duygularından arınacağına, ister istemez başının belaya gireceğine, çok büyük sorunlar yaşayacağına, düştüğü zor durumlardan allah’ın yardımı ile kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada ayağa bal sürmek gördüyseniz:

  • Daha çok sosyalleşmelisiniz.

Rüyada ayağa tükürmek daha aydınlık, güneşli ve güzel günler yaşayacağına, içindeki tüm sıkıntılardan kurtulup hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve bir ömür boyu mutlu ve huzurlu yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada ayağa basmak arkadaş ve dostlarının her zaman yanında olacağına ve ailesinin de tüm sıkıntılarda kişiye yardım edeceğine, akılda kalan ne varsa hayata geçirileceğine delalet eder.

Rüyada ayağa arı sokması işlerinin bozulacağına, hayatında kötü günler yaşanacağına ve bir çıkmazın içine düşeceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, zengin olacağı ve istediği gibi yaşayacağı bir döneme gireceğine, eline geçen imkânları çok daha iyi bir şekilde kullanarak başka insanlara örnek olacağına yorulmaktadır.

Rüyada ayağa bal sürmek bir sebeple çok büyük üzüntü duyulacağına, hapisteki kimselerin tez zamanda tahliye olacağına işaret eder.

Rüyada ayağa kapanmak eğitimle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, etrafındaki insanlara başları sıkıştığında yardım edeceğine ve kendisine uygun hayırlı bir kısmet bulacağına yorulur.

Rüyada ayağa yağ bulaşması mülk sahibi olacağına, çok büyük bir sevgi ve arzu ile istediği kısmetine yakın bir zamanda kavuşacağına alamet eder.

Rüyada ayağa saç dolaşması güleceğine, keyifleneceğine ve neşeli olacağına, iş ile ilgili çok hayırlı fırsatların gerektiği gibi değerlendirilemeyeceğine işaret eder.

Rüyada ayağa sarılmak rakiplerine ve düşmanlarına üstün geleceğine ve yaptığı iş ile anılır olacağına, ilerleyeceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments