Rüyada ayak tırnaklarının sökülmesi

Rüyada ayak tırnaklarının sökülmesi aile hayatında büyük sorunlar yaşanacağına, sevdiği kişi ile arasına kara kedi gireceğine, gayrimenkul veya taşınmaz bir mülk sahibi olacağına, tatsız ve kötü durumlarla karşılaşılacağına, yaşanan güzel günlerin istenmeyen olayların yaşanması ile birlikte sona ereceğine, işlerin sarpa saracağına, tanıdığı ve sevdiği kişi olacağına, iş hayatında çok büyük başarılar kazanacağına, hanesine bereketin ve bolluğun geleceğine, iyi anlaşacağına rivayet eder.

Rüyada ayak tırnaklarının sökülmesi gördüyseniz:

  • Bir tanıdığınızın başından geçmiş doğaüstü bir olayı dinleyebilirsiniz.

Rüyada ayak tırnaklarının sökülmesi can sıkıntısı olsa da çok uzun sürmeyeceği, çevrede kıskançlıkları nedeni ile kişi hakkında kötü sözler söyleyecek bazı kişiler olacağına, eninde sonunda istediği başarıya ulaşacağına işaret eder.

Rüyada ayak tırnaklarının düşmesi hata yapmaya deva etmesi halinde hem ailesine, hem de kendisine manevi açıdan zarar vereceğine, ne kadar plan varsa gerçekleştirileceğine ve zenginlik kapılarının sonuna kadar açılacağına delalet eder.

Rüyada ayak tırnaklarının büyüdüğünü görmek işlerin daha kötüye gitmesiyle yapılan hataların daha da büyük zarar getireceği ve bir türlü gereken yükselişin sağlanamayacağına, sıkıntıların çözüm bulacağına, rahat bir nefes alınacağına ve kazanılan mal varlığının sefasının sürüleceğine alamet eder.

Rüyada ayak tırnaklarının çıkması yaptığı işlerde eski başarısına ulaşamayacağına ve çok zor zamanlar geçireceğine, yaşayacağı güzel günlerin de çoğalacağına delalet etmektedir.

Rüyada ayak tırnaklarının uzaması yapacağı her işin çok büyük ilgi toplayacağına, talihinin günden güne açılacağına ve çok daha iyi işlere gireceğine, yaptığı çalışmalar ile adından sıkça söz ettireceğine delalet eder.

Rüyada ayak tırnaklarının kesildiğini görmek sevinçli ve hayırlı bir haber alınacağına, kalıcı ve gerçek dostluklar edineceğine ve yaşamdan istediği kadar haz alacağına inanılır.

Rüyada ayak tırnaklarının kırılması kendisini üzen ve kıran durumlardan kısmen de olsa kurtulacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve hiç yapmadığı bir işe girerek kendisini deneyeceğine, uzak bir yola gidileceğine yorulmaktadır.

Rüyada ayak tırnaklarının uzun görmek mutluluk ve başarı için ne kadar amacı varsa onu gerçekleştireceğine, hem eğitim, hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına, başka sorun varsa ortadan kaldırılacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments