Rüyada ayakkabı çamurunu yıkamak

Rüyada ayakkabı çamurunu yıkamak hayırlı ve güzel işler yapacağına ve insanlar arasında saygın kimse haline geleceğine, rüya sahibinin geçimini sağlamak için çok zahmet çekeceğine ve tüm hayatının neredeyse çalışmak olacağına, zor bir işle ilgili olarak önemli bir sınav vereceğine, hakkında dedikodu çıkaran insanları hayatından çıkaracağına, çevresinin her geçen gün genişleyeceğine, saygıdeğer, dürüst, yeniliklerden hoşlanan, modern insanlarla tanışılacağına, büyük takdir toplanacağına, işinde dar boğaza gireceğine ve ticari faaliyetlerinde azalma başlayacağına, hayallerin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, tartışmaların son bulacağına delalettir.

Rüyada ayakkabı çamurunu yıkamak gördüyseniz:

  • Evinizi veya ailenizi ilgilendiren konuların işinizle ilgili başlıklarda sorun teşkil etmesine izin vermemelisiniz.

Rüyada ayakkabı çamurunu yıkamak adını deyim yerindeyse altın harflerle yazdıracağına, önemli işler yapacağına, yüksek makamlara geleceğine, sorunlarının çözümü için yeni yollar arayacağına tabir olunur.

Rüyada ayakkabı çamurunu silmek yapılacak işlerden sonra yeni iş teklifleri alınacağına, sabırla aşılan bu süre sonunda aile içinde yeniden huzurlu günlerin yaşanacağına inanılır.

Rüyada ayakkabı çamurunu temizlemek makamında en yüksek noktaya erişeceğine, hane içinde samimiyetin ve dürüstlüğün baki kalacağına rivayet eder.

Rüyada arabanın çamurunu yıkamak yine deyim yerindeyse onun yar ve yardımcısı olacağına, kazançlı çıkacağı işlere yoğunlaşacağına rivayet eder.

Rüyada ellerinin çamurunu yıkamak yaşanan bir hastalık varsa eğer şifa bulunacağına, hayırlı bir birlikteliğin adımlarının atılacağına, istenen bir konuda uzmanlaşılacağına, kırılan bir kalbin tamir edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada ayakkabının çamurunu silmek iş hayatının çok sıkıntılı ve zor bir hal alacağına, eline geçen bütün imkânları kullanarak başka insanları çok mutlu edecek ve çok hayır duası almasını sağlayacak bazı işlere gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ayakkabısının çamurunu temizlemek rüya sahibini olumsuz olarak etkileyeceğine, manevi mutluluğu tadacağına yorulur.

Rüyada ayağının çamurunu temizlemek kaçan fırsatların yeniden kazanılacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments