Rüyada ayakların üşüdüğünü görmek

Rüyada ayakların üşüdüğünü görmek çalıştığı işyerinin üst yöneticileri tarafından çok iyi bir mevkiye getirileceğine, dileklerin kabul olacağına, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçeğe döneceğine, sevdiği insanları üzecek, onurlarını kıracak konuşmalar yapacağına, çevresindeki bazı insanlardan büyük bir ihanet göreceğine, kazancın ortaya konacak olan projeler sayesinde artacağına, sorunların günden güne daha da artacağına ve sıkıntılı bir işe girileceğine, yaşadığı ülkenin tüm insanları tarafından tanınıp sevileceğine, böylece hayatının kolaylaşacağına ve eksiklerinin giderileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ayakların üşüdüğünü gördüyseniz:

  • Planlarınızı paylaşmanız işleri güçleştirirken, gizli hareket etmeniz ilerlemeyi hızlandırabilir.

Rüyada ayakların üşüdüğünü görmek engellerin ortadan kalkacağına, tam bu sorunlar bitti derken bir hastalık ile imtihan edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada oğlunun üşüdüğünü görmek yapılan hataların düzeltileceğine, çok iyi işlere imza atıp çok sevilen bir kişi ve çok iyi bir aile babası olacağına yorulur.

Rüyada ellerin üşüdüğünü görmek çok büyük yenilikler yapacağına, sosyal hayatını da askıya alacağına rivayet eder.

Rüyada birini üşüdüğünü görmek eğitimle ilgili verilecek bir karar üzerine yurt dışına çıkılacağına, yeni bir iş arayışına girip, uzun süre işsizlik çekeceğine delalettir.

Rüyada kızımın üşüdüğünü görmek maddi açıdan çok hayırlı ve güzel projeler gerçekleştirileceğine, işyerinde ve hanede çok büyük bolluk ve bereket olacağına, üzüntüsünü ve acısını kalbine gömeceğine, ölen kişiye saygı duyarak ve her zaman kendisini anarak onu yaşatacağına rivayet etmektedir.

Rüyada elinin üşüdüğünü görmek işlerinin yoluna gireceğine, başarılarının ve kazancının artacağına, çok mutlu olacağına delalettir.

Rüyada çocuğun üşüdüğünü görmek istihdam edeceğine, kendi hayatının dışında çevresindeki insanların yaşamlarında pek çok musibete şahitlik edeceğine inanılır.

Rüyada sevdiğinin üşüdüğünü görmek bazı sıkıntılar içerisine gireceğine veya eşi ile problemler yaşayacağına, çevresine karşı her zaman temkinli davranacağına delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments