Rüyada ayın batışını görmek

Rüyada ayın batışını görmek eline çok büyük kazanç geçeceğine, sorunların ve engellerin biteceğine, geçmişten gelen arkadaşlıkların taçlanacağına, zorluk çekilen bir dönemin geride kalacağına, dedikodu yapan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, sevilen bir kişinin düştüğü sıkıntıdan kurtulması için yardım edileceğine, durumun farkına varılmasına rağmen sevilen bir kişinin ısrarı üzerine işe devam edileceğine, çeşitli tartışmalar yaşanacağına, büyük ve ciddi işlerin içinde yer alacak isimlerin başında olacağına, kısmetin bir dönem için değil daimi olacağına, daha sonra ise işleri büyüterek kendi işinin patronu olacak rüya sahibinin mutluluğu geç de olsa yakalayacağına delalet etmektedir.

Rüyada ayın batışını gördüyseniz:

  • Yüksek yaratıcılığınızı kullanarak özel yaşamınızı veya ailenizi ilgilendiren konularda gelişme gösterebilirsiniz.

Rüyada ayın batışını görmek bunları çözümlemek için bir hayli alın teri dökeceğine, yaşanan güzel günlerin istenmeyen olayların yaşanması ile birlikte sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada güneşin batışını izlemek içine düşeceği bazı sorunlardan ötürü bulunduğu mevkiden uzaklaştırılacağına, zorluklarının biteceğine, kazanca kavuşacağına işarettir.

Rüyada güneş batışını izlemek kendisini bir sorunlar yumağı içinde bulabileceğine, hayatının kolaylık, güzellik, huzur, bolluk ve bereket içinde geçeceğine delalettir.

Rüyada güneşin batışını kardeşler arasına kıskanç birisi tarafından nifak tohumu ekileceğine, işlerinin sürekli aksi bir şekilde ilerleyeceğine, etrafındaki kişilerden büyük bir ihanet göreceğine ve bu ihanet yüzünden çok sevdiği kişilerden uzak durma kararı alacağına tabir olunur.

Rüyada güneşin batışını seyretmek alışveriş merkezlerinde vakit geçireceğine, bazı konser etkinliklerine katılacağına, ayrı düşmüşlerin kavuşacağına delalettir.

Rüyada denizde güneşin batışını izlemek sorunları ortadan kaldıracağına, kendi işlerini yoluna soktuktan sonra yardım isteyen bazı kişilere yardımcı olacağına ve aile bireyleri ile arasında kırgınlıklar yaşanacağına ancak daha sonra bu durumların düzeltileceğine, aile bireyleri ile birlikte girilecek bir iş sayesinde çok iyi bir konuma gelineceğine delalettir.

Rüyada güneşin batışını görmek uzmanlığı dışındaki bu iş sayesinde kişinin çok zengin bir hayat süreceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine ve mutlu olunacağına inanılır.

Rüyada ayın harfi geleceğinin başarılar ve zaferlerle geçeceğine, kazancının her geçen gün artacağına, çevresindeki düşmanlarını ayıklayacağına, ticaretteki rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments