Rüyada ayna dolu oda görmek

Rüyada ayna dolu oda görmek çok yorulduğuna ve yapacağı şeyler sayesinde hayatında çok büyük değişiklikler olacağına, eskisi gibi kolay şekilde yaşayamayacağına, sıkıntılarını çözmek için adım atacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, rüyayı gören kişinin yaptığı işte elde ettiği karın da katlanarak çoğalacağına, daha rahat para kazanacağına, daha sonra iş konusunda uzun yıllar büyük tecrübeler edinmiş bir kişi ile bir işbirliği içine gireceğine, yüklü bir miktar borç verileceğine, üzücü haberler alacağına tabir olunur.

Rüyada ayna dolu oda gördüyseniz:

  • Yine eşinizin entellektüel eğilimleri ile birlikte çok daha iyi zaman geçirmenizi sağlanabilir.

Rüyada ayna dolu oda görmek uzun bir süreden beri güzel bir şekilde ilerleyen işlerin yakında çok kötü bir duruma düşeceğine ve çok daha büyük üzüntüler yaşayacağına, saygın kişiliğini insanlar arasında temizlemek için büyük bir uğraş vereceğine rivayet eder.

Rüyada ayna içinde ayna görmek sıkıntıların ve musibetlerin biteceğine, düzenin alt üst olmasına ve rüya sahibinin zarar edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada dolu dolu akan nehir görmek şanssızlık yaşanılacağına ve girilen işlerden elin boş dönüleceğine, tam her şeyden umudunu kesecekken ve elini eteğini çekecekken karşısına çıkacak kapılar ve yollar sayesinde ümidini yeniden kazanacağına tabir olunur.

Rüyada ağızdan dolu dolu kan gelmesi enerjik ve hafiflemiş hissedeceğine, kişinin yabancılarla büyük ve önemli işler yaparak hem zengin olacağına hem de kendi işini kurup yönetici konumuna geleceğine işarettir.

Rüyada dolu dolu kar yağdığını görmek kazancının azalacağına, içine düşeceği sıkıntı nedeni ile kafasının karışacağına ve rüyayı gören kişinin bir türlü ne yapmaya karar veremeyeceğine, çevresindekilerle hoş sohbet ve uyum içinde olacağına işaret etmektedir.

Rüyada dolu dolu kaka yapmak para sıkıntısından kurtulacağına, zorlukların bu sayede aşılacağına ve haksız bir durum yaşanmaması için çok dikkat edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada dolu dolu su içmek rahatsızlık çekilen bir konu hakkında çok doğru bir karar verileceğine, parasını dikkatli harcayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada dolu dolu altın görmek yaşadığı maddi ve manevi sorunların çözüleceğine, ancak beklenen kişinin henüz gelmediğine, belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments