Rüyada ayrıldığım eşimi gördüm

Rüyada ayrıldığım eşimi gördüm yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, sorunlarından bu sayede kurtulacağına, gelecekle ilgili hayırlı planlar yaptığına ve çok yakın bir zaman kazancının artacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, gelirinin giderinden fazla olacağına, iş ile ilgili biraz tökezlemeden sonra çok büyük başarılar kazandıracak çalışmalar gerçekleştirileceğine, hayırlı bazı adımlar atacağına, girdiği bir ortaklık sayesinde işlerini daha da büyüteceğine, insanların öfkesini kazanacak yanlış hareketlerde bulunmaya, darda kalacağına, başarısızlığı karşısında yıkılacağına, üzüleceğine inanılır.

Rüyada ayrıldığım eşimi gördüm gördüyseniz:

  • Gelirinizi müsrifçe harcamayın.

Rüyada ayrıldığım eşimi gördüm yapılan hataların telafi edileceğine, işlerinin açılacağına, sorunların gelen kazançla birlikte sona ereceğine, üzüntülerin biteceğine, maddi olanakların artacağına rivayet eder.

Rüyada ayrıldıgım eşimi görmek aklındaki hayalleri bu kişilerin vereceği destekle gerçeğe dönüştüreceğine, ortaklarla aranın bozulacağına rivayet eder.

Rüyada eski ayrıldığım eşimi görmek hayata karşı beklentilerini kaybedeceğine, emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve gelirinin de kendisini konfor içinde yaşatacak miktarda olacağına alamet etmektedir.

Rüyada ayrıldığım kocamı gördüm hayatın düzene gireceğine ve disipline oturacağına, yardıma muhtaç kişilere yardımcı olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ayrıldığım sevgiliye sarılmak ortalık durulduktan sonra bir adım atılacağına, çok büyük bir borcun altına birlikte gireceklerine, uğranılan zararın paylaşılacağına inanılır.

Rüyada yeni ayrıldığım sevgilimi görmek iş sahibi olacağına ve geleceği için yaptığı planları gerçekleştirmek için hayırlı ve güzel fırsatlar elde edeceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok iyi günler göreceğine delalettir.

Rüyada ayrıldığım eşiyle kavga etmek istediği oranda da eğleneceğine ve keyif duyacağına, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine ve uzunca bir süre boyunca kendisini insanlardan uzak tutacağına tabir olunur.

Rüyada ayrıldığım nişanlımı görmek ön plana çıkacağına, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, sıkıntılarında, dertlerinden ve borçlarından kurtulacağına, yaşamın tadını çıkaracağı şartlar elde edeceğine, hayatının sonuna kadar lüks ve rahatlık içinde yaşayabileceği kadar birikim yapacağına yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments