Rüyada ayva ve muz görmek

Rüyada ayva ve muz görmek daha oturaklı, aklı başında ve daha doğru kararlar veren bir insan olacağına ve herhangi bir iş için bir karar vereceği zaman oturup uzun uzun düşüneceğine, hayalini kurduğu büyük başarılara ulaşacağına, karşısına çıkan her fırsatı paraya çevireceğine, toplu para gelmesi sayesinde kendi işini açacağına, kazancının hiç azalmayacağına, tartışmaların gün geçtikçe daha da artacağına, vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olacağına, harama göz dikmeyeceğine, arzularına, isteklerine ve dileklerine kavuşacağına alamet eder.

Rüyada ayva ve muz gördüyseniz:

  • Alış verişlerinizde satıcılara karşı dikkatli olmalısınız.

Rüyada ayva ağacından ayva yemek sevdiği kişiler ile çok güzel günler geçireceğine, iş dünyasında çok büyük bir prestij yakalayacağına, sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına tabir olunur.

Rüyada ayva ağacında ayva görmek atılacak adımlar sayesinde büyük ses getirileceğine, hayallerini ve ideallerini gözden geçirdiği bu süreçte yepyeni kararlar alarak, hayatına başka kişilerin müdahaleleri olmadan devam edeceğine işaret eder.

Rüyada ayva ağacı ve ayva görmek kimseye muhtaç olmadan ve el açmak zorunda kalmadan yaşayacağına, büyük, güzel ve önemli işler yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada ayva ağacından ayva düşmesi rüya sahibinin kötü ve art niyetli kişilerle karşılaşacağına, kişinin muradına ereceğine ve hayattan yana en büyük beklentisini yaşama şansına nail olacağına yorulmaktadır.

Rüyada ayva ve ayva ağacı görmek hayatı neredeyse baştan aşağı değiştirecek bir konuda uzun uzun düşünerek karar verileceğine, düşmanını dost, dostunu da düşman sayacağına ve yanlış kimselere değer vereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ayva ağacından ayva toplamak elindekileri kaybedeceğine, çok daha iyi ve daha başarılı bir döneme gireceğine ve eline geçen fırsatları değerlendiren kişinin, yakın bir zaman içinde çok istediği terfiye kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada ayva ve muz görmek kazancının bereketleneceğine, çirkin sözler işitileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ayva suyu dikkat çekeceğine, girişilen tüm işlerde başarı üstüne başarı kazanılacağına, bu gelişmelerin vesile olması sayesinde çok iyi yerlere gelerek çok büyük hayır işlerinin gerçekleştirileceğine yorulur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments