Rüyada babamın mezardan yılan çıkması

Rüyada babamın mezardan yılan çıkması sorunların çözümü için sürekli kendisine danışılacağına, meslek hayatında ilerleme ve gelişme göstereceğine, yolculuğa çıkmaya, emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine, hiçbir zaman evindeki tenceresinin boş kalmayacağına, sağlıkla ilgili bazı sorunların baş göstereceğine, anne ya da baba ile ters düşüleceğine, kısa süreli bir yolculuğun yaşanacak aksilikler yüzünden gereğinden fazla uzayacağına, çok büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, uzun bir zamandan beri ertelenen hayallerin gerçekleştirilmesi için çeşitli adımlar atılacağına, üzüntülerinden ve dertlerinden ötürü hasta olacağına alamet eder.

Rüyada babamın mezardan yılan çıkması gördüyseniz:

  • İkna kabiliyetinizin devam etmesi ile olayları tatlıya bağlayacaksınız.

Rüyada babamın mezardan yılan çıkması yapılan çalışmaların zarar vereceğine, maddi olarak çok zor günler geçirileceğine, sorunların yakın zaman içinde artacağına, girdiği işlerde zarara uğrayacağına, destek olduğu kişilerden ihanet göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada ölmüş babamın mezardan çıktığını görmek bolluğun ve bereketin artacağına, kötü yola sapmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada mezardan çıkan yılan görmek rahatsızlık veren bir kişiden uzaklaşılacağına, yaşam enerjisini geri kazanacağına yorulmaktadır.

Rüyada mezardan yılan çıkması iş yerinde üst yönetimde kendisine yere bulacağına, çok büyük sorunları parça parça kolayca halledeceğine rivayet eder.

Rüyada babamın mezardan çıktığını görmek yakın zamanda yapılan bu işlerin meyvelerinin toplanacağına, sohbetinin bozulacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölmüş babamın yılan öldürmesi ancak daha sonra yakın bir arkadaştan alınacak destek sayesinde zorlukların aşılacağına, dertlerin, üzüntülerin ve tartışmaların biteceğine, sevdiği kişilere yardım edeceğine yorulur.

Rüyada babamın yılan öldürmesi epey zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye kavuşacağına, aile hayatının ve uğradığı zararların düzeleceğine, büyük başarılara imza atacağına delalet etmektedir.

Rüyada babamın elinde yılan görmek çok büyük tartışmalara ve çekişmeler yaşayacağına ve aile arasında zaman zaman sürtüşmeler meydana geleceğine, güvenilir olmayan, dürüst olup olmadıkları bilinmeyen kişilerin aklına uyacağına işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments