Rüyada babamla fotoğraf çekilmek

Rüyada babamla fotoğraf çekilmek hayırlı ve büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, aile hayatında ve sosyal hayatta yaşanan tartışmaların kısa zaman içinde tatlıya bağlanacağına, kırılan kalplerin tamir edileceğine, ümitsizliğe, dostlukta ve evlilikte başarısız ve mutsuz olacağına, mesleğini ihmal etmeden, her türlü eğitici konferansa, kursa ve mesleki seminerlere katılacağına, çok hızlı bir şekilde müdahale etmesine rağmen sorunun bir türlü çözülememiş olduğuna ancak daha sonra biraz daha sabır ve gayret ile sorunu tamamen ve hiçbir zarara uğramadan ortadan kaldıracağına, fırsatların elden kaçırılacağına, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların ve kırgınlıkların yaşanacağına ve sevgili ile ayrı düşüleceğine, ruhen ve bedenen iyileşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada babamla fotoğraf çekilmek gördüyseniz:

  • Özel yaşamınızda veya iş hayatınızda değişiklik yapmak istiyorsanız işlemleri başlatmalısınız.

Rüyada babamla fotoğraf çekilmek özellikle küçük iş yerleri açma düşüncesinde olanlar için işlerin kısa sürede büyüme göstereceğine ve maddi beklentilerin fazlasıyla karşılanacağına, zenginlik getirecek adımlar atılacağına alamet eder.

Rüyada ölmüş babamla fotoğraf çektirmek maddi darlık çekmeden ama çok da zengin olmadan bir hayat sürdürüleceğine, imkanlarının genişleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada fotoğraf makinesiyle fotoğraf çekmek güzel, sürpriz ve müjdeli olaylar yaşayacağına, dileklerine ve hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine, iş hayatınızda sizi çekemeyen kişilere işarettir.

Rüyada babamla ağladım bunun için çok uğraşacağına fakat yine de bir yol kat edemeyeceğine, başka kişilere kötülük yapmasın diye önüne geçeceğine, bu yüzden bazı sorunlarla muhatap olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölen babamla uzun süre büyük üzüntüler duyulacağına, neşe içinde olacağına rivayet eder.

Rüyada babamla tartışıyordum çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, çok zor durumlardan neredeyse en zirveye çıkılacağına, işlerinin rast gideceğine, yaşanan rahatsızlıkların son bulacağına işarettir.

Rüyada babamla çalışmak elindeki kazancın büyük kısmını borçlara harcayacağına, kendisine olan güveninin azalacağına yorulmaktadır.

Rüyada babamla yürümek hayatında belanın ve uğursuzluğun kol gezeceğine, herkesin sanki imkânsız gibi gördüğü işlerde muvaffak olacağına bu sayede hem itibar hem de kazanç elde edeceğine delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments