Rüyada babanın yüzünde yara görmek

Rüyada babanın yüzünde yara görmek işlerinin açılacağına, şansının döneceğine, çok zor olayları çok kısa bir zamanda çözeceğine ve bu durumdan ötürü çok büyük başarılar elde edeceğine ve çok büyük bir şöhrete kavuşacağına, huzurlu bir yaşantıya başlanacağına, hayallerine bir süre de olsa ara vermek zorunda kalarak hedef değişikliğine gideceğine, el attığı her işte çok büyük başarı kazanacağına, ön plana çıkacağına, dikkat çekeceğine, mevcut ilişkilerinin tartışmalar nedeniyle sarsılacağına, yeni çalışmalar yapmak ve yeni işlere girmek için çok büyük bir hevese ve isteğe kavuşacağına delalettir.

Rüyada babanın yüzünde yara gördüyseniz:

  • Yeni imkanlardan istifade etmeye çekiniyorsunuz.

Rüyada babanın yüzünde yara görmek yeni bir ilişkiye başlamaya, neşesinin, huzurunun, ağız tadının ve sağlığının da bozulacağına alamet etmektedir.

Rüyada anne babanın yüzünde yara görmek sıkıntılarını bu sayede ortadan kaldıracağına, satışlarının ya da üretiminin artacağına işarettir.

Rüyada ölmüş babanın yüzünde yara görmek maddi gücünün her geçen gün artacağına, azap çektiğine işaret etmektedir.

Rüyada yüzünde yara ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde kendisine çok iyi bir mevkide iş bulacağına, uzun yıllardan beri hayal ettiği herşeye yakın bir zaman içinde herhangi bir zorluk çekmeden kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada birinin yüzünde yara endişe duyulan konularda büyük başarılar elde edileceğine, hayatın düzene gireceğine ve disipline oturacağına inanılır.

Rüyada annemin yüzünde yara görmek evli ise çocuk sahibi olmak için acele etmeyeceğine, ileride çok zengin biri olacağına delalet eder.

Rüyada birisinin yüzünde yara görmek alınan borçların ve çekilen kredilerin kısa sürede ödeneceğine, bir sebeple yapılacak işlerde çok uğraş verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına, verilen emeklerin ve paraların boşa gideceğine alamet etmektedir.

Rüyada babamın yüzünde yara görmek ödemelerinin düzenli olarak gerçekleştirileceğine, belli bir refah düzeyinin ve yaşam kalitesinin olacağına, sıkıntılı ve üzüntülü bir dönem geçirileceğine yorulmaktadır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.