Rüyada babasını uçurumdan düşerken görmek

Rüyada babasını uçurumdan düşerken görmek kardeşler arasında yaşanan tartışmaların aile büyükleri tarafından bitirileceğine, mal kaybına uğrayacağına, sorunların ve sıkıntıların çok rahat bir şekilde aşılacağına, çok büyük sevinç ve büyük bir mutluluk yaşayacağına, iş hayatında gireceği bütün işlerden hayırlı ve bol kazançlar ile çıkacağına, evinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, sıkıntılı bir döneme gireceğine, neşeyi ve sağlığı bulacağına, o kimseler sayesinde eline pek çok olanağın geçeceğine, moral olarak çökecek olan kişinin ailesi ile arasında da maddi konularda sevimsiz tartışmalar çıkacağına inanılır.

Rüyada babasını uçurumdan düşerken gördüyseniz:

  • Mücadeleye hazırsanız girişimde bulunmalısınız.

Rüyada babasını uçurumdan düşerken görmek neşesini ve ağız tadını kaybedeceğine, haksız ve güvensiz kişiler ile muhatap olunması gerekeceğine işaret eder.

Rüyada uçurumdan düşerken kurtulmak geçim sıkıntısının biteceğine, başarıya giden yolunun aydınlık olacağına yorulur.

Rüyada uçurumdan düşerken tutunmak büyük ve güzel işler yapacağına, gerek kısa vadede gerek uzun vadede çok yol katedileceğine, yeni bir iş kapısı bulunacağına alamet eder.

Rüyada çocuğunu uçurumdan düşerken kurtarmak neşesini ve moralini kaybedeceğine, canını ve malını hiçe sayacağına, güvenliğinden vazgeçeceğine alamet etmektedir.

Rüyada arabayla uçurumdan düşerken kurtulmak çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşayacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, sevdiği kişiler ile mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, sosyal hayat içinde tanıştığı ve kendisine uygun olduğunu düşündüğü bir kişi ile bir ilişkiye başlayacağına tabir olunur.

Rüyada birini uçurumdan düşerken kurtarmak bir sebeple aile bireyleri arasında hiç istemediği durumların meydana geleceğine, hem birincilik hem de kazanç getireceğine yorulur.

Rüyada başkasını uçurumdan düşerken görmek dertlerini ve kederlerini arkasında bırakacağına, hayatın kişiye her nimetini sonuna kadar sunacağına alamet eder.

Rüyada uçurumdan düşerken birinin tutması maddi ve manevi açıdan büyük bir ilerleme kaydedeceğine ve insanların imrenerek baktığı bir kişi olacağına, umutsuzluğunun ortadan kalkacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments