Rüyada bacağının görünmesi

Rüyada bacağının görünmesi üzerinde düşünülen bir çalışmanın büyük kazanç sağlayacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlar ile karşılaşacağına, çok büyük tartışmalara ve çekişmeler yaşayacağına ve aile arasında zaman zaman sürtüşmeler meydana geleceğine, sevdiği bazı kişilerden alacağı destek sayesinde çok iyi çalışmalar gerçekleştireceğine, huzur ve rahatlık sağlayacak bir ortam içinde bir yuva kurulacağına, kızına daima sahip çıkacağına ve onu desteklemekten de hiç vazgeçmeyeceğine, kendisi için çok zor atlatacağı kötü ve sorunlu günler geçireceğine, allah’ın sevdiği kulları arasına gireceğine, çok büyük sorunlar ile başetmek zorunda kalacağına alamet eder.

Rüyada bacağının görünmesi gördüyseniz:

  • Adil davranmayacağını ya da davranmadığını bildiğiniz bir kişiyi engelleyebilmek için yapılması gereken değişiklikleri dile getirmek isteyebilirsiniz.

Rüyada sol bacağının kırılması kadir kıymet bilen rüya sahibinin temiz kalpli şekilde davranmasının karşılığında hep iyilik bulacağına, sağlığının ve keyfinin bir ömür süreceğine inanılır.

Rüyada bacağının görünmesi bolluk ve bereket içinde yaşanılacağına, atacağı hatalı adımlar yüzünden uzun süre işlerinin düzelmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada bacağının açılması rüya sahibinin şimdiye kadar hiç üzülmediği kadar üzüleceğine, pişmanlık duyulacak şeyler yapılacağına, ortaya çıkan sorunların saklanamayacak kadar büyüyeceğine inanılır.

Rüyada bacagının şişmesi zor bir hayat sürmeye başlayacağına, rahatsızlıkların tedavi edileceğine, maddi açıdan çok doğru adımların atılacağına tabir olunur.

Rüyada bacagının morarması isteklerini yerine geleceğine, dönüşünde iş anlamında da yeni girişimlerde bulunacağına delalet eder.

Rüyada sol bacağının yarılması prestij sahibi olunacağına, kazancının ve rızkının düşeceğine tabir olunur.

Rüyada bacağının kıllarını almak şansının ve kaderinin tabiri caizse hep el ele yürüyeceğine, gülen yüzünün hiç solmayacağına, çarelere ve çözümlere ulaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada bacağının kızardığını görmek hayat içerisinde bazı hayal kırıklıkları yaşanacağına, uzun zaman önce ortaklık kurulmuş birinden çok büyük bir ihanet görerek çok yüklü miktarda maddi ve manevi zarar uğranacağına yorulur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments