Rüyada bacakların dolanması

Rüyada bacakların dolanması maddi ve manevi olarak kendisini çok geliştireceğine, hayırlı kişiler ile tanışacağına, aile bireyleri ile hiç yoktan yere tartışma yaşayacağına ve hem kendisini hem ana babasını üzecek bir duruma düşeceğine, yaralayacağına ve küstüreceğine, hayatının güzelleşeceğine, kötü günlerin etkisinden kurtulacağına, işlerini yoluna sokmaya çalışırken daha kötü bir duruma düşeceğine, gönül ilişkilerinizde mutluluğa ereceğinize , içine düştüğü kötü durumdan ötürü kendisini suçlayacağına, sorunların üstesinden geleceğine, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, oturup evliliği devamı için bazı kararlar alınacağına yorulur.

Rüyada bacakların dolanması gördüyseniz:

  • Dostlarınız arasındaki orta yaşlı bir kadından önemli bir sıkıntı görmeniz olasıdır.

Rüyada bacakların terlemesi uzun bir ömrü süreceğinize ve dünyevi zevkleri yaşayıp bütün sıkıntı ve üzüntülerden kurtulacağına, ağız tadına, keyfe, neşeye ve mutluluğa kavuşacağına alamet eder.

Rüyada bacakların olmaması zor durumda kalmış kişilere maddi ve manevi olarak büyük yardımlarda bulunulacağına, yaşamındaki kolaylığın her daim kalıcı olacağına yorulur.

Rüyada bacakların kesilmesi zahmetli işlerle uğraaşılacağına, çalışmalarının yarıda kalacağına, büyük maddi ve manevi problemler yaşayacağına, aile bireyleri arasında tartışmalar olacağına ve çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine delalet eder.

Rüyada bacakların kırılması sahip olduklarının hesabını tutmakta zorlanacak kadar büyüyeceğine, kişinin olayların farkına vararak yaptığı hataları göreceğine işarettir.

Rüyada bacakların dolanması kuracağı ekiple gireceği bir çalışmanın çok ses getirmesi sayesinde rahata ereceğine, zorlukların kolayca aşılacağına tabir olunur.

Rüyada bacakların uzaması güzel sözler işitmesinin yanında iyi haberler de alacağına, emin olduğu, güvendiği insanların gerçek yüzlerini göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada bacakların kanaması kişiye hep umut olacağına, canın sıkılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bacakların kopması sahip olduklarının elinden kayıp gideceğine, ailesinde huzurun egemen olduğuna ve kişinin ilim, irfan konularında sürekli olarak kendini geliştirmeye çalışacağına işaret eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments