Rüyada bacakların kanaması

Rüyada bacakların kanaması aile hayatı içinde yaşanan kötü günlerin geride kalacağına, işlerinin yoluna gireceğine, gelirinin çoğalacağına, dini anlamda yapılan araştırmaların ve okumaların kişinin inancını sağlamlaştıracağına, gidilecek yönün belirleneceğine, rahata kavuşmaya, yoğun duygular yaşayacağına, heyecanlanacağı olaylarla karşılaşacağına, hareketli ve hoş günler geçireceğine, gün geçtikçe daha büyük hayalkırıklığına uğranacağına, rüya sahibinin içine kapanacağına, belalı insanlara denk geleceğine delalettir.

Rüyada bacakların kanaması gördüyseniz:

  • Evinizi, ailenizi ya da aşk hayatınızı ilgilendiren konularda duygular ortaya çıkabilir veya işin içine karışabilir.

Rüyada bacakların dolanması helal olan ve tükenmeyecek rızka kavuşacağına, allah’ın lütufları ile karşılaşacağına, dünyanın tüm güzelliklerini tatma, görme ve alma şansına sahip olacağına, maddi imkânlarının çokluğu sayesinde dilediği gibi yaşayacağına ve bu sayede gözü açık gitmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada bacakların olmaması ağız tadı, keyif ve neşe içinde yaşayacağına, namaz kılacağına rivayet eder.

Rüyada bacakların kanaması sorunların kısa zamanda ortadan kalkacağına, işlerinin sürekli daha kötüye gideceğine alamet eder.

Rüyada bacakların terlemesi sıkıntılarını ve sorunlarını yakında atlatacağına, maddi ve manevi güce ve rahatlığa kavuşacağına inanılır.

Rüyada bacakların uzaması kayıplarını yerine koyması için uzun zamanlar geçeceğine, ağız tadından ve neşesinden de olacağına delalet etmektedir.

Rüyada bacakların kırılması çok büyük bir özgüvene sahip olunacağına, huzurunun yerine geleceğine yorulur.

Rüyada bacakların kesilmesi yaşadığı bir rahatsızlığın yakın bir zamanda son bulacağına, günahlarının affedileceğine, hak yemeden, dürüst bir şekilde yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada bacakların kopması mal ve mülk konusunda çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına, yaptığı işler sayesinde kazancının ve malının daha da artacağına, her işi ile daha çok ses getireceğine, allah’a sığınması ve dua etmesi sayesinde sıkıntılarından kurtulacağına, eline çok güzel fırsatların geçeceğine yorulmaktadır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments