Rüyada bacakların kopması

Rüyada bacakların kopması gönlünü allah sevgisi ile dolduracağına, iç sıkıntınızın azalacağına, kariyer planındaki basamakların hızlı bir şekilde çıkılacağına, sıkıntılarını çok kısa süre içinde üzerinden atacağına, çok istenen bir konuda geri adım atılacağına, kişinin mutluluk gözyaşı dökeceğine ve uzun süre yaşadığı güzel olayların etkisinde kalacağına, çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, sorunlarının çözülmesi ve borçlarının ödenmesi için bu kişiden yardım alınacağına, evde dinlenmek zorunda olacağına delalettir.

Rüyada bacakların kopması gördüyseniz:

  • İzin vermeniz durumunda endişeler artıyor.

Rüyada bacakların uzaması kısa bir zaman içinde sorunlarının büyük kısmından büyük bir azim göstermesi sayesinde kurtulacağına, hayatına bereketin ve bolluğun geleceğine delalettir.

Rüyada bacakların kopması iş için alınmış bir borcun kısa bir zaman içinde geri ödeneceğine, iş konusunda büyük sorunlarla karşılaşacağına, girdiği işlerde zorluk çekeceğine işaret etmektedir.

Rüyada bacakların olmaması zarar getirecek bir işten uzak durulacağına, yardıma muhtaç kişilere yardım eli uzatılacağına ve hayatı değiştirip mutlu bir hayatın kapısını açacak bir konuda çok önemli bir karar verileceğine, sevinçli ve hayırlı bir haber alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada bacakların dolanması çocuklarının masraflarını karşılamakta zorluk çekmeyen rüya sahibinin kendi zevkleri için de para ayırabileceğine, masa başı bir işe girileceğine, yeni bir araca sahip olunacağına alamet eder.

Rüyada bacakların kırılması zor geçen bir iş döneminin kolay bir şekilde atlatılacağına, elindeki malların bir hiç uğruna satılacağına alamet etmektedir.

Rüyada bacakların kanaması o işten ekmek yiyeceğine, maddi olarak iyi şartlara sahip olacağı gibi manevi olarak da keyfinin ve neşesinin eksik olmayacağına delalettir.

Rüyada bacakların terlemesi ortaklar arasında maddi konulardan ötürü sürtüşmeler yaşanacağına, başka kişilere iş olanağı sağlayacak bir projeye girileceğine delalettir.

Rüyada bacakların kesilmesi güzel günlerin sona ereceğine, verimin ve bereketin geleceğine alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments