Rüyada bahçede dalında patlıcan görmek

Rüyada bahçede dalında patlıcan görmek işlerin yoluna gireceğine, endişe duyulan çeşitli durumlara düşüleceğine, endişelerin biteceğine, karanlık geçen günlere güneş doğacağına, sıkıntısız kazanılacak paraya ve kazancınızın artacağına, çok büyük bir kırgınlık yaşamış olan kişileri barıştıracağına ve herkesi biraraya getireceğine, şansının ve kısmetinin açılacağına, günlerinin güzelleşeceğine, uzun zamandan beri yapmak istediği şeyleri yapacağına, bir alim gibi halden anlayan, dert dinleyen ve yol gösteren bir kimse konumuna geleceğine yorulur.

Rüyada bahçede dalında patlıcan gördüyseniz:

  • Dikkat kilonuzda önemli oynamalar olabilir.

Rüyada bahçede dalında patlıcan görmek zenginliğinin, konforunun artacağına, gösterişli halinin hemen fark edileceğine, dinine bağlı kalacağına yorulmaktadır.

Rüyada dalında biber patlıcan görmek sorunların ve sıkıntıların çözüleceğine, sorunlu kişilerle kurulmuş olan tüm bağların koparılacağına, tatsız ve kötü durumlarla karşılaşılacağına, yaşanan güzel günlerin istenmeyen olayların yaşanması ile birlikte sona ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada bahçede dalında biber görmek sevdiği kişiler ile çok hayırlı zamanlar geçireceğine, sevilen bir kişinin yolundan gidileceğine alamet eder.

Rüyada bahçede patlıcan mali olarak sıkıntıya düşeceğine, deyim yerindeyse kendisini yeniden yaratacağına, ancak daha önceden kendisini tanıyan kötü kalpli ve zalim birisi tarafından yine kötülüğe çekilmeye çalışılacağına, çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada dalında patlıcan rakiplerine karşı fark atacağına, para, mal ve mülk konusunda çok iyi yerlere geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada dalında taze patlıcan görmek maddi ve manevi olarak büyük bir zarara uğranacağına ve sıkıntı çekileceğine, para ve burs konusunda dede ya da amcadan yani baba tarafından bir akrabadan destek alınacağına ve murada erileceğine inanılır.

Rüyada bahçede dalında salatalık görmek eğer yalnız değilse aşk hayatının yoluna gireceğine, bol kazanç elde edeceğine, sorunlarından kurtulacağına delalettir.

Rüyada bahçede dalında domates görmek bütün sıkıntılardan kurtulmaya, korkularının sona ereceğine ve mutlu olması için ihtiyacı olan çarelerin de karşısına çıkacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments