Rüyada bakır leğen yıkamak

Rüyada bakır leğen yıkamak sorunlu bir kişi ile tartışma yaşanacağına, maddi ve manevi olarak daha iyi bir duruma geleceğine, keyfinin ve neşesinin de yerinde kalacağına, sevinçli ve hayırlı haberler getirecek bir kişinin haneye geleceğine ve gelişiyle haneye neşe dolacağına, istemeden bazı sorunlara ve sıkıntılara sebep olacağına, bu sebeple çok büyük üzüntü ve tedirginlik duyacağına, uykusuz geceler yaşayacağına ve işlerinde bir türlü doğru kararları veremeyeceğine, elini verdiği bir işe sonradan kolunu da kaptıracağına, daha çok saygı ve destek göreceğine ve el üstünde tutulacağına, aile içinde geçim sıkıntısı çekilmeyeceği gibi, her zaman elindekiler için şükrederek yaşayan rüya sahibinin her zaman rızkının bol olacağına delalet etmektedir.

Rüyada bakır leğen yıkamak gördüyseniz:

  • Duygusal yanılsamalar söz konusu olabilir.

Rüyada bakır leğen yıkamak işlerinin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına, girilen işlerde ister istemez büyük zarara uğranacağına tabir olunur.

Rüyada kalaylı bakır leğen görmek aile bireyleri arasındaki sorunların çözüm bulacağına, sıkıntıların ve sorunların hızlı bir şekilde çözüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada büyük bakır leğen görmek uzun yıllardan beri kurduğu hayallerine kavuşacağına, hayatının güzelleşeceğine, kötü günlerin etkisinden kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada bakır leğen kendisine de zaten fayda getirmeyeceğine, çevresinde olan bitene karşı daha bir dikkatli olacağına yorulur.

Rüyada leğen endişelerinin son bulacağına, işlerin eski haline döneceğine, yeni bir ilişki yaşanacağına inanılır.

Rüyada leğen temizlemek kendisini hiç olmadığı kadar kötü durumlara sürükleyip işlerini çok büyük sıkıntılara sokacağına, mutluluğunun ve başarısının bir gün ya da bir an olmayacağına alamet eder.

Rüyada demir leğen büyük adımlar atacağına, çok büyük zararlar edeceğine rivayet eder.

Rüyada leğen görmek çok başarılı işler gerçekleştireceğine, kaçırdığı fırsatları çok iyi adımlar atarak tekrar kazanacağına, bol kazanç elde edeceğine işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Şükran şahin

Rüyamda büyük bir bakır legenin dışı siyahtı onu temizledim