Rüyada bakkaldan kola almak

Rüyada bakkaldan kola almak umutsuzluğa düşeceğine, ağlayacağına, hayat içindeki hedeflerini gerçekleştireceğine, başarıya giden yollarının açılacağına, yapılan yardımların ardından bol hayır duası alınacağına, elde bulunan mal ve mülkün bir kısmının elden çıkarılacağına, özellikle İslamiyet ve tasavvufla ilgilenerek kendisini üzen durumlara karşı bakış açısını değiştireceğine, yakın bir zaman içinde kendisini kötü bulacağı bir işe gireceğine, kazancın artması ile bolluğa ve berekete kavuşulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bakkaldan kola almak gördüyseniz:

  • İnsanlar olayların etrafında dolaşmak, her suçu size yüklemek veya konuların aslen sizi ilgilendirdiğini belirtmek konusunda ısrarcı olabilirler.

Rüyada bakkaldan kola almak kendisi hakkında dedikodu çıkaran insanları gereken cezayı almaları için adli makamlara şikâyet edeceğine, onunla yeniden kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bakkaldan tuz almak yepyeni ve kazançlı fırsatlar yakalanacağına, hayatındaki aksiliklerin ve engellerin adeta bir çığ gibi büyüyeceğine ve rüya sahibinin daha bir mutsuz ve daha bir üzgün olacağına işarettir.

Rüyada bakkaldan bal almak mutluluğun ve sağlığın daim olacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçulacağına delalettir.

Rüyada bakkaldan yağ almak allah’a dua edeceğine, hayırlı işlere imza atacağına yorulmaktadır.

Rüyada bakkaldan et almak sakinliğin, dirliğin ve bütünlüğün kalmayacağına, rüya sahibinin muradına ereceğine işarettir.

Rüyada bakkaldan su almak ardından sevdiği bir kişi ile dünyaevine gireceğine, farkında olunmadan yapılan bir hareketin sonuçlarının düzeltileceğine işarettir.

Rüyada bakkaldan bulgur almak kendini ifade etmenin çarelerini bulacağına, başının derde gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada bakkaldan yoğurt almak eşlerin arasına kara kedi gireceğine, zor zamanlar geçirileceğine, haksızlığa uğranacağına, sıkıntıların bitip ferahlığa çıkılacağına alamet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments