Rüyada balık sıkmak

Rüyada balık sıkmak sıkıntılarından ve üzüntülerinden en kısa zamanda kurtulacağına, dost ya da akrabalardan biri ile birlikte kazançlı bir işe ortak olunacağına, konfor içinde yaşayacağına, başı sıkışan bir akrabaya yardım eli uzatılacağına, uzun zaman önce çok tanışılmış olan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, ardı ardına sıkıntıların baş göstereceğine, tartışmalı bir işe girileceğine, kazancın gittikçe azalacağına, işlerinin çok iyi bir kişi ile tanışması sayesinde mutlu bir şekilde devam edeceğine, eşler arasında soğuk rüzgarlar eseceğine alamet etmektedir.

Rüyada balık sıkmak gördüyseniz:

  • Kullanacağınız dile önem vermeniz gerekiyor.

Rüyada balık içinden balık çıktığını görmek kurulan hayallerin bir bir yıkılacağına, onunla birlikte uzun soluklu olacak bir aile hayatının ilk adımlarının atılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada balık tezgahında balık görmek cesaretinin kırıldığı konulardan yana güveninin yerine geleceğine, sevgi göreceğine işaret eder.

Rüyada balık büyük balık tutmak yapılacak bir ortaklık sayesinde çok hayırlı ve bereketli kazançların elde edileceğine, kendisine yeni bir hayat kuracağına, çok daha yeni kişiler ile yeni arkadaşlıklar kuracağına ve bu arkadaşlıkları ilerleteceğine işarettir.

Rüyada balık görmek balık temizlemek büyük mutluluk duyulacağına, sorunların tamamen çözüme kavuşacağına ve rahata erileceğine, zorluklar karşısında başını her daim dik tutmayı bileceğine işarettir.

Rüyada balık yutan balık görmek ağız tadının yaşanacak olaylara paralel olarak kaçacağına, yuva kuracağına işaret etmektedir.

Rüyada balık yiyen balık görmek yeni bir şehre ya da ülkeye taşınacağına ve evleneceğine, genç ve duru güzelliğinin bozulmayacağına, saf güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakıp, büyüleyeceğine işarettir.

Rüyada balık temizlerken içinden balık çıkması tartışmaların kavgaya döneceğine ve bu yüzden sevdiği ve değer verdiği birisi ile çok büyük bir ayrılık yaşayarak çok büyük bir üzüntü duyacağına, yazgısının güzelleşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada balık görmek balık tutmak yaşanılan kötü günlerin kişinin sabretmesi sonunda geçeceğine ve daha aydınlık bir geleceğe kavuşulacağına, sıkıntılı bir dönemin ardından çok kazanç elde edeceği bir döneme gireceğine inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.