Rüyada balina olmak

Rüyada balina olmak bunları tekrar etmemek için kendine söz vereceğine ve bununla yetinmeyerek ruhunu arındırmak için hak yolunda kutsal sayılacak adımlar atacağına, işlerin de hafifleyeceğine, arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine, mali anlamdaki sorunlarını aşacağına, böylece mesleğinde önemli aşamalar kaydedeceğine ve bunun doyumsuz hazzını yaşayacağına, maddi durumunu düzelterek hemen işlerini yoluna koyacağına, geçim sıkıntısından kurtulacağına, hayır işleri yapacağına inanılır.

Rüyada balina olmak gördüyseniz:

  • Bazı kişiler size canı gönülden yardım etmek istiyor olabilirler.

Rüyada balina eti yemek geçmişte yaşanan bir tartışmanın sebep olduğu maddi ve manevi zararın telafi edileceğine, aldığı başarıları ve kendisini kıskanan insanlar ile tartışma yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada balina kovalaması hayırlı bir şekilde girilen işten çok büyük zararlar edilerek çıkılacağına, yaşlılığında da gezerek, dinlenerek, onunla bol vakit geçirerek, el ele, diz dize ve yanak yanağa yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada balina doğurmak olumlu ve hayırlı gelişmelerle karşılaşacağına, bu sayede yüzünün güleceğine, kazançsız işler peşinde olmaya işarettir.

Rüyada balina yemek daha güzel ve daha iyi yaşayacağına, sorun yaratan işlerde kısa zaman içinde bazı kötü kişiler tarafından çeşitli aldatmacalar yaşanacağına, işlerin başarı kazanması sayesinde kıskançlık duyan kişilerle tartışma yaşanacağına ve çok rahat bir döneme gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada balina balığı geçiminin çok daha kolay hale geleceğine ve dünyanın tüm güzelliklerinin ve nimetlerinin tadına varma şansına nail olacağına, maddi imkânlarının bir ömür konfor içinde yaşaması için ona yeteceğine yorulmaktadır.

Rüyada balina ile konuşmak aynı zamanda bu kişilerin birbirleri ile iş yapmalarını sağlayacağına, başarının, mutluluğun ve kazancın azalacağına delalet etmektedir.

Rüyada balina olmak çok eğleneceğine, yaşamın güzelliklerini ve yeni tatlarını keşfedeceğine, hiç para sıkıntısı da yaşamayacağına, kara ve kötü günlerin kapısını çalacağına inanılır.

Rüyada balina sürüsü planlarının ve projelerinin çok beğenileceğine bu sayede de hem kazancının hem de huzurunun artacağına, işlerin devam edeceğine delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.