Rüyada bana büyü yapıldığının söylenmesi

Rüyada bana büyü yapıldığının söylenmesi hiç beklemediği kadar büyük miktarda kazanç elde edeceğine, problemlerin en kısa zamanda çözüme kavuşacağına, hayırlı kısmetler ile karşılaşılacağına ve bol kazançlı ve çok bereketli bir yere terfi edileceğine, sıkıntısı ve derdi olan herkese destek olacağına, bahtının ve kısmetinin de açık olacağına, atılan adımların hayırlı haberleri ve kişileri beraberinde getireceğine, belki yeni bir eve sahip olunacağına, daha iyi yaşam şartlarına kavuşulacağına, haneden birinin evlilik yolunda adım atacağına, nur topu gibi bir bebeğin geleceğine, zorluk yaratan bir olayın kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, hiç beklenmeyen bir anda çok hoş ve çok tatlı birisi ile bir ilişkiye başlanacağına, çok güzel ve büyük bir düğünün ardından mutlu ve huzurlu bir yuva kurularak çok mutlu bir hayat sürüleceğine delalet eder.

Rüyada bana büyü yapıldığının söylenmesi gördüyseniz:

  • Kısa bir seyahat bilgilenmenizi veya yeni kişilerle tanışma şansı bulmanızı sağlayabilir.

Rüyada bana büyü yapıldığının söylenmesi verilen destek sayesinde iş dünyasında saygın bir konuma gelineceğine, hayal kırıklığına düşeceğine, umduklarını bulamayacağına tabir olunur.

Rüyada büyü yapıldığının görmek huzurlu ve mutlu bir hayat sürüleceğine, dost ya da akrabalarından maddi ve manevi anlamda büyük yardım alacağına inanılır.

Rüyada kara büyü yapıldığının söylenmesi sevilen kişi ile yakın bir zaman içinde hayırlı bir karar verilip evlilik yoluna girileceğine, elindeki imkânları kullanarak girdiği bir işte çok sıkıntı çekeceğine yorulur.

Rüyada büyü yapıldığının söylenmesi kendisine güvenli bir gelecek kurmaya çalışırken var olan gücünü kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya geleceğine, ruhunun ve bedenin iyileşeceğine işarettir.

Rüyada sana büyü yapıldığının söylenmesi kardeşleri ve akrabaları ile tartışacağına, kalp kırıklıkları nedeniyle araları açılan çiftlerin sorunlarını karşılıklı konuşarak halletme yoluna gideceklerine, rüya sahibinin anlayışlı ve hoşgörülü biri olmak için çaba göstereceğine inanılır.

Rüyada kendine büyü yapıldığının söylenmesi zenginliği ve bolluğu yakalayacağına, sevdiklerinin her daim dizinin dibinde olacağına, hiçbir şeyin aksiliklere takılmadan istediği gibi ilerleyeceğine inanılır.

Rüyada birinin bana büyü yapması işlerde istediği verimi ve bereketi yakalayamayacağına, çok kısmetsiz ve şanssız bir dönem geçireceğine, yoksulluğa işaret eder.

Rüyada bana büyü yapıldığını duymak rahatının kaçacağına, düzeninin yaşayacağı kötü olaylar yüzünden olumsuz etkileneceğine, hayırlı yeniliklerle ve değişikliklerle karşılaşacağına, rızkının genişleyeceğine yorulmaktadır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments