Rüyada banyo tavanından su akması

Rüyada banyo tavanından su akması kardeşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına, bol kazançlı bir işin başına geçileceğine, kendisine uğur, şans ve güzellik getirecek insanlarla dolacağına, inanca ve cesarete sahip olacağına, bazı operasyonlar geçireceğine, üzüntülerin ve tartışmaların uzun bir zaman süreceğine, başarılı bir şekilde işlerini gerçekleştireceğine, kendisine rahat bir hayat kurmak için çok hayırlı bir yoldan geçeceğine ve sorun yaşadığı bir kişi ile karşılaşacağına yorulur.

Rüyada banyo tavanından su akması gördüyseniz:

  • Küçük hediyeler alabilir ya da küçük iyilikler görebilirsiniz.

Rüyada banyo tavanından su akması karşısına dikenli ve çakıllı yolların çıkacağına, yaşamının bir inişli bir de çıkışlı hale geleceğine, maddi ve manevi olarak çok rahat edileceğine, güzel günler görüleceğine, kazancın günden güne artacağına işarettir.

Rüyada banyo tavanından su damlaması içinde bulunduğu sağlıksız ruh halinden ve bedenindeki ağrılarından kurtulacağına böylece geleceği iyi ve hayırlı durum için allah’a şükredeceğine, işlerinin bazı kişiler tarafından engellenmeye çalışılacağına inanılır.

Rüyada banyo tavanından su gelmesi huzur ve kazanç getireceğine, kırılmış olan özgüveninin toparlanacağına tabir olunur.

Rüyada banyo tavanından su sızması sorunsuz ve sıkıntısız bir döneme girileceğine, yaşanan durumun araştırılması sayesinde bu durumun düzeltileceğine rivayet eder.

Rüyada evin tavanından su gelmesi kurulu düzeninin olacağına, emeklerinin karşılığını almaya başlayacağına, takdire layık işler yapacağına bu sayede saygınlık göreceğine, gurbette iseniz vatanınıza döneceğinize rivayet eder.

Rüyada evin tavanından kum dökülmesi çevresine karşı daha şefkatli ve anlayışlı biri haline geleceğine, yaşadığı zorluklar ve işlediği günahlar nedeni ile büyük bir pişmanlık yaşayacağını, allah’a sığınıp ondan af dileyeceğine inanılır.

Rüyada odanın tavanından su akması sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, hayatını sürdürmekte zorlanacağına tabir olunur.

Rüyada tuvalet tavanından su akması karşısına çıkan kötü niyetli kimselerin tuzaklarına düşmeyeceği gibi, her zaman ilkelerinden ve doğru bildiklerinden şaşmadan yaşayacağına, gereksiz ve fazladan harcama yapılaması nedeni ile yokluk çekileceğine yorulur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.