Rüyada başından aşağı çiçek dökülmesi

Rüyada başından aşağı çiçek dökülmesi takdir edilip her konuda destek göreceğine ve başarı kazanacağına, hayallerindeki eve sahip olacağına, yeni bir sayfa açacağına ve huzurlu bir yaşam süreceğine, gelirinin azalacağına, umutsuzluğa ve geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, çok büyük maddi ve manevi zarar görüleceğine, kardeşlerden biri ile büyük bir tartışma yaşanacağına, işlerinin açılacağına, ticaretinin genişleyeceğine, imkân sahibi olacağına, beraberinde pek çok arzusuna ulaşacağına alamet eder.

Rüyada başından aşağı çiçek dökülmesi gördüyseniz:

  • Maddi, hukuki veya sağlıkla bağlantılı konular ön plana çıkıyor.

Rüyada başından aşağı çiçek dökülmesi hayatında bir takım problemlerin baş göstereceğine, tatsızlıkların yaşanacağına, herkes tarafından takip edilen ve saygı gösterilen bir kişi olacağına rivayet eder.

Rüyada başından aşağı tuz dökülmesi ancak kişinin sorumluluklarının bir anda ve çok fazla artması yüzünden zor durumda kalacağına, hayalindeki her şeyi birer birer gerçekleştireceğine tabir olunur.

Rüyada başından aşağı pirinç dökülmesi kendi bildiğini okuyacağına, attığı her adımda çok zarar edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada birinin başından aşağı su dökmek maddi ve manevi olarak çok büyük problemler yaşanacak bir döneme girileceğine, çok büyük bir işe girileceğine, bu işle sürekli kazanç elde edilip zarara uğranacağına, boğazından ve lüksünden kısmak zorunda kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada başından aşağı altın dökülmesi kişinin istediği ve hayal ettiği günleri yaşama şansına nail olacağına, maddi gücünün, gördüğü saygının ve sevginin artacağına yorulmaktadır.

Rüyada başından aşağı yağmur yağması büyük bir sıkıntısını ve sorununu çok büyük çaba sarfederek çözüme kavuşturacağına ve çok rahat bir duruma gelmesine yardım edeceğine, gözden uzak olduğu zaman gönüllerden de uzak olacağına tabir olunur.

Rüyada başından aşağı soğuk su dökülmesi keyifli ve neşeli bir kimse yapacağına, alacağı başarıların tatmin ve memnun olmasına yeteceğine işaret etmektedir.

Rüyada başından aşağı kurt dökülmesi ona mutluluk getireceğine, sahip olduklarının hesabını tutmakta zorlanacak kadar büyüyeceğine rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments