Rüyada başını görmek

Rüyada başını görmek rakipsiz hale geleceğine, büyük bir çalışma gerçekleştireceğine, ihtiyaçlarını karşılayamayacağına, çok büyük sorunlar ve sıkıntılar yüzünden büyük üzüntüler olacağına, sevdiği insanlardan ihanet göreceğine, el attığı bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine, hayırlı bir kişi ile bir birliktelik yaşanacağına, kendisine bolluk, bereket ve başarı getirecek atılımlarda bulunacağına, kötü kişilerin kendisinden ve ailesinden uzak duracağına yorulmaktadır.

Rüyada başını gördüyseniz:

  • Aile ilişkilerinde bazı terslikler gelişebilir.

Rüyada başını görmek allah’ın iyiliklerinin kendisine isabet edeceğine, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçulacağına inanılır.

Rüyada başını bağlamak çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok ses getiren biri olacağına ve rahat ereceğine, üzüntü duyulacak kötü haberler alınacağına, şanssızlıkların bir türlü sona ermeyeceğine yorulur.

Rüyada başını yakmak sıkıntılarının ve problemlerinin artacağına, çok zor günler yaşayacağına, elinde bulunan paranın boşa gideceğine, attığı her adımda çok daha kötü durumlara düşeceğine ama daha sonra sevdiği insanlardan birisinin vereceği destek sayesinde problemlerini teker teker çözeceğine ve çok büyük atılımlar yapmak için özgüven kazanacağına rivayet eder.

Rüyada başını şal ile örtmek kazancın artması ile birlikte yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, sorunlarının günden güne artacağına, sevdiği bazı kişilerden büyük ihanet göreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada başını dayamak hayat içerisinde tertemiz bir sayfa açılacağına, yapacağı o işi onaylamayacağına ve bu konuda onu engellemek ve durdurmak isteyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada başını öne eğmek bir sebeple bazı kişilerle görüşüp çıkış yolları arayacağına, uzun saatler boyunca ve neredeyse hiç dinlenmeeden iş için çaba göstereceğine, neredeyse mahkeme kapılarına düşüleceğine, çok uzun bir süre boyunca akrabalarla arasına mesafe koyacağına inanılır.

Rüyada ölü başını yıkamak o kişi tarafından psikolojik olarak yıpratılacağına, bu durumu atlatmak ve elinden bir kaza çıkmaması için allah’a kendisine sabır vermesi için dua edeceğine, mutsuz, üzgün ve moralsiz günler geçireceğine, en yakınındaki kişilerle arasının açılacağına işaret etmektedir.

Rüyada basini yikamak hayırlı gelişmeler yaşayacağına, uzun zamandan beri sahip olunan değerli bir eşyanın elden çıkarılacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments