Rüyada başka bir ev tuttuğunu görmek

Rüyada başka bir ev tuttuğunu görmek yarışmanın ardından büyük bir kazanç elde edileceğine ve rekabet içine girebilecek diğer kişilerin gözlerinin korkutulacağına, tehlikeli düşmanların varlığına ve onların üstesinden gelineceğine, sorunların bu sayede çözüme kavuşacağına, tatsız geçen bir dönemin düzeleceğine, zirveye tırmanmak için bir merdiven daha atlamış olacağına, mutsuz olacağına ve sorunlu günler geçireceğine, üzüntülü geçen günlerin çok yakın zaman içinde sona ereceğine, ticarette şansının yaver gideceğine, sevdiği kişilere karşı duygularını çok daha açık şekilde dile getireceğine yorulur.

Rüyada başka bir ev tuttuğunu gördüyseniz:

  • Mesela işvereniniz, yöneticiniz, babanız ya da kadınsanız eşini, öğrenciyseniz öğretmeninizle kavga edebilirsiniz.

Rüyada başka bir ev tuttuğunu görmek kültürlü, çağdaş, eğitimli ve görgülü kişi olmayı başaracağına, düşündüğü bir projeyi gerçekleştirmek konusunda büyük bir azim gösterdiği halde yardım eden kişiler tarafından yarı yolda bırakılacağına, kendisini çok zor zamanlar içinde bulacağına, girdiği bazı projelerde hakkının yeneceğine alamet etmektedir.

Rüyada başka birinin balık tuttuğunu görmek istediği şeyleri bizzat kendisinin yerine getireceğine, çok büyük bir üzüntü yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada başka birinin oruç tuttuğunu görmek güzel, sürpriz ve müjdeli olaylar yaşayacağına, dileklerine ve hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine, yaşadığı sorunların katlanarak devam edeceğine işarettir.

Rüyada eşinin başka bir kadının elini tuttuğunu görmek onlarla birlikte hareket edeceğine, bu sayede rahatlığa, kolaylığa, rızka, kazanca, hayra, iyiliğe ve güzelliğe ulaşacağına, elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine ve malının da aynı oranda artacağına delalet eder.

Rüyada başka birisinin balık tuttuğunu görmek sevdiği kişilerden alacağı desteğin de herhangi bir fayda sağlamayacağına, hayallerinin ve isteklerinin gerçekleşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada birinin ev tuttuğunu görmek ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin biteceğine, işlerinin kısa süreli de olsa sekteye uğrayacağına delalet eder.

Rüyada birinin kuş tuttuğunu görmek ele geçen bazı fırsatların yanlış bir şekilde kullanılarak heba edileceğine, zahmetli işlerle uğraaşılacağına, yaşanan üzücü olaylardan ötürü insanlardan kısa bir süreliğine kopulacağına rivayet eder.

Rüyada bayrak tuttugunu görmek lüks içinde olacağına, rüya sahibinin anlayışlı ve hoşgörülü biri olmak için çaba göstereceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments