Rüyada başka bir üniversiteye geçmek

Rüyada başka bir üniversiteye geçmek rakiplerini mağlup edeceğine, bir sebeple çok büyük üzüntü duyacağına, çok kötü günler yaşayacağına, yediği yemekten ve içtiği sudan tat alamayacağına, aile bireyleri ile hiçbir şekilde konuşmayacağına ve neredeyse hasta olacak duruma geleceğine, şansının ve kısmetinin yaver gideceğine, kendini toparlayamayacağına, sporla ilgili bazı aktivitelerin gerçekleştirileceğine, sağlığının yerine geleceğine, kişinin ihtiyacı olan çarelere, çözümlere ve şifaya da kavuşacağına, maddi anlamda güçlü bir kişi haline geleceğine, hem de yeni mülkler satın alacağına rivayet eder.

Rüyada başka bir üniversiteye geçmek gördüyseniz:

  • Bazı şeyleri çok fazla büyütüyorsunuz.

Rüyada başka bir üniversiteye geçmek alım gücüne, ödeme kolaylığına ve iyi geçime kavuşacağına, rahat, konforlu ve de lüks bir hayatı olacağına ve kişinin hiçbir şeyin eksikliğini hissetmeyeceğine, pişmanlığa işarettir.

Rüyada başka üniversiteye geçmek neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, bir süre sıkıntı çekeceğine delalet etmektedir.

Rüyada başka bir üniversiteye gitmek kendi işini kurma idealini yerine getireceğine, sağlık ve sıhhatinin bozulacağına, hasta olan yakınının ölüm haberini alacağına, iş hayatında sıkıntılı bir döneme gireceğine inanılır.

Rüyada üniversiteye hazırlanmak sizi sevindirecek bir haber alacağınıza, hatasız ve en başarılı şekilde iş yapmak için çaba gösterileceğine delalet etmektedir.

Rüyada üniversiteye yerleşmek bilincin artacağına, onu başarıya, çıkış yoluna ve kurtuluşa götürecek yardımsever, cömert ve iyi niyetli kişilerle karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada üniversiteye yazılmak neşeleneceğine, yarınlarına umutla bakacağına, rızkının genişleyeceğine, bankadaki hesabının kabaracağına delalettir.

Rüyada iyi bir üniversiteye gitmek rahatın ve huzurun yerine geleceğine, kendisini çok iyi bir yere getirecek bir işe gireceğine ve zengin olacağına yorulur.

Rüyada üniversiteye atanmak her istediği şeyin gerçekleşeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, yaptığı her işte hayranlık uyandıracağına, başarılarının devamı için kendisini sürekli yenileyeceğine delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments