Rüyada başka birinin perde astığını görmek

Rüyada başka birinin perde astığını görmek rahatlığının yaşlılığında dahi bozulmayacağına, hayırlı ve güzel kazançlar elde edeceğine, insanların takdir ettiği ve hayran olduğu bir kişi olunacağına, gelecek olan paranın ise işleri yürütmek için kullanılacağına ve bu yüzden çok sıkıntı çekileceğine, başka bir şehirde yeni bir hayat kuracağına, sorunlarını geride bırakıp huzurlu bir hayat süremeye çalışacağına ve neredeyse kendisi ile aynı yollardan geçmiş hayırlı bir kısmet ile dünya evine gireceğine, iş hayatında yükselmeye ve makam elde etmeye, kazanılan paranın makbul ve mukaddes amaçlar için harcanacağına, iş konusunda destek istenen bir kişiye kendi işi konusunda yardım edileceğine, sıkıntılarla boğuşan bir akrabanın toparlanması için bir ortaklık kurulacağına, refah düzeyinin hiçbir zaman azalmayacağına, elinin darlığa düşmeyeceğine yorulur.

Rüyada başka birinin perde astığını gördüyseniz:

  • Yeni keşifler yapmanızı sağlayacak grup aktivitelerine katılabilirsiniz.

Rüyada başka birinin perde astığını görmek gerçek dostluklardan ve sevgiden uzak bir hayat süreceğine, rahat bir hayata adım atılacağına işaret etmektedir.

Rüyada başka birinin kendisini astığını görmek yaptığı işlerde eski başarısına ulaşamayacağına ve çok zor zamanlar geçireceğine, planların tutmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada başka birinin kendini astığını görmek sıkıntılı günler geçirileceğine, hafifleyeceğine, keyfe ve neşeye kavuşacağına delalettir.

Rüyada perde astığını görmek yokluk ve fakirlik içinde olacağına, iş konusunda yeni bir sayfa açılacağına, kardeşlerle ortak olarak bir hane alınacağına, giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birinin perde astığını görmek sorunların ve engellerin biteceğine, sorunların artacağına, kardeşlerle yaşanacak bir tartışma yüzünden üzüntü duyulacağına, ruhsal olarak kötü bir duruma düşüleceğine delalet eder.

Rüyada ölmüş birinin perde astığını görmek elini altına koyduğu her taşın altından allah’ın izniyle sağ salim çıkacağına, bir sebeple sevdiği kişilerden çok laf işiteceğine ve en sonunda başına gelecek çok kötü bir olay yüzünden bu kişilerle bütün irtibatını koparacağına işaret etmektedir.

Rüyada başkasının tül perde astığını görmek çok büyük kazançlar elde edileceğine ve bu kazançlar sayesinde rüya sahibinin kendisine olan güveninin gün geçtikçe artacağına, günden güne işlerinin daha iyi bir hale geleceğine inanılır.

Rüyada başka birinin çamaşır astığını görmek herkesin takdir edeceği, imreneceği ve adından övgü dolu sözlerle bahsedeceği kimse haline geleceğine, hiçbir sorun yaşanmayacağına işaret etmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.