Rüyada başka erkeğin menisini görmek

Rüyada başka erkeğin menisini görmek elde edilen kazancın günden güne daha da fazla artacağına, üzüntülerin ferahlığa, karanlıkların aydınlığa ve sıkıntıların umuda dönüşeceğine, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, maddi ve manevi olarak sorun yaşayacağına, kazancının günden güne azalacağına, işlerinin yaşayacağı kötü olaylar yüzünden zarar edeceğine, maddi anlamda dolandırıcıların eline düşebileceğine, maddi olarak çok büyük zarar göreceği bir işe girmek zorunda kalacağına ve üzüleceğine, huzursuz ve mutsuz olacağına, yaşanan üzücü olayların hayırlı duruma döneceğine, dertlerinin günden güne artacağına yorulur.

Rüyada başka erkeğin menisini gördüyseniz:

  • İnişli çıkışlı tavırlardan sakınmalı, aceleci olmamalısınız.

Rüyada başka erkeğin menisini görmek o zaman bile sağlık sorunları ve huzursuzluklar yaşamayacağına, iş ortamında bir tartışma yaşanacağına işarettir.

Rüyada başka bir erkeğin menisini görmek tüm sorunların çözüme kavuşması sayesinde derin bir nefes alacağına, yeni işlere girişileceğine, mal mülk sahibi olunacağına inanılır.

Rüyada erkeğin menisini temizlemek zenginliğinin süreceğine, tevekküle ve kişinin her durumda bir hayır arayacağına işarettir.

Rüyada erkeğin kendi menisini görmek büyük başarılar kazanacağına ve eline geçen kazanç ile çok başarılı çalışmalar geçeceğine, yapılması gereken bir ödemenin yapılamayacağına, kötü bir kişinin oyununa gelineceğine inanılır.

Rüyada bir erkeğin menisini görmek eşler arasındaki soğukluğun ortadan kalkacağına, tazeleneceğine ve şifa bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada erkeğin menisini görmek aile bireyleri arasında tartışmaların boy göstereceğine, hayal edilen şeylere ulaşılamamasından ötürü hayalkırıklığı yaşanacağına, kötü günler yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yabancı bir erkeğin menisini görmek verilen sözlerin uğranacak bir kriz nedeniyle tutulamayacağına, bir sebeple çok büyük bir zarar edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada kocanın menisini görmek keyfiyette ve esenlik içinde olacağına, iş dünyası içinde büyük bir saygınlık kazanılacağına yorulmaktadır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments