Rüyada başkaları tarafından korkutulmak

Rüyada başkaları tarafından korkutulmak her zaman yepyeni fırsatlar ile karşılaşılacağına, yaşanan sıkıntılı olaylardan ötürü kaçan keyfin geri geleceğine, yaşanan sıkıntının en kısa zamanda sona ereceğine, elinde bulunan kazancı bu işe yatırdığı için çok sıkıntı çekeceğine, yakın olduğu kişilerden birinin ihanetine uğrayacağına, kişinin yeniden eski saygınlığına ve itibarına kavuşacağına, uzun zamandan beri ağır aksak giden bir işin yakında hızlanacağına, güvenilen kimselerle yapılan işlerde de yarı yolda kalınacağına, yaptığı çalışmalar ile çok büyük kazanç elde edeceğine, hayallerini gerçekleştirmek için eşsiz, güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine ve tüm bu güzel gelişmeler sayesinde de deyim yerindeyse ağzının kulaklarına varacağına işaret etmektedir.

Rüyada başkaları tarafından korkutulmak gördüyseniz:

  • Zamanı boşa harcamanız veya boş şeylerle vakit geçirmeniz karışıklıklara neden olabilir.

Rüyada başkaları tarafından beğenilmek yapılan çalışmaların ve girilen işlerin hayırsız kişiler yüzünden durma noktasına geleceğine, huzur kaçıran olayların sona ereceğine, tanıdık vasıtası ile hayırlı bir iş kapısının açılacağına delalet etmektedir.

Rüyada başkaları tarafından taşlanmak eşler arasındaki soğukluğun ortadan kalkacağına, kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon yüksekliği sayesinde rahat edileceğine, kısmetin hiçbir zaman kapanmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada başkaları tarafından korkutulmak bir sebeple daha dikkatli ve hızlı olunması gerektiğine, aksi takdirde maddi ve manevi açıdan epey zarara uğranacağına, çok sıkıntılı ve zor günler geçirileceğine, kazancının her gün daha fazla artacağına işaret eder.

Rüyada evinin başkaları tarafından temizlenmesi kazancının da artacağına, işlerini çok iyi bir şekilde idare edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada başkaları tarafından dışlanmak çok iyi bir kazanç elde edeceğine, ailesi ile mutlu olacağına, sorunlu bir ilişkiye başlanacağına, kariyer yapma konusunda bazı engellerle karşılaşılacağına, düzgün giden işlerin kötü sonuçlar vereceğine yorulmaktadır.

Rüyada başkaları tarafından yıkanmak kazancının tükenmeyeceğine, üzüntülü ve zor günler yaşanacağına, hayırla açılan yolların kısa zamanda kapanacağına, umutların biteceğine yorulur.

Rüyada başkaları tarafından kovalanmak hayatının daha kolay olacağına, uzun zamandan beri askıda kalmış olan işleri tamama erdireceğine yorulmaktadır.

Rüyada başkaları tarafından dövülmek tersine suyun üstünde zorla giden sandal da kötü sürecinizin kısa zamanda sonlanacağına, uğradığı zararları bu kişilerden karşılayacağına rivayet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.