Rüyada başkasından altın çalmak

Rüyada başkasından altın çalmak başarılarının sürekli olacağına, işinde profesyonel kimse olacağına, inancı, umudu ve gücünü yitirmeyeceğine, elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine, yakın bir zamanda sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine, alım gücüne, ödeme kolaylığına ve iyi geçime kavuşacağına, gelişmelerin rüya sahibini hiç memnun etmeyeceğine, kendisini üzen ve yıpratan şeyleri hayatından çıkartacağına alamet etmektedir.

Rüyada başkasından altın çalmak gördüyseniz:

  • Ani tepki, karar veya hareketlerden kaçınmalısınız.

Rüyada başkasından altın çalmak oldukça büyük bir tehlike geçireceğinize, gelirinin artacağı, konforunun ve lüksünün yerinde olacağı, elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine ve malının da aynı oranda artacağına alamet etmektedir.

Rüyada başkasından borç altın almak bir rahatsızlıktan ötürü uzun zamandan beri yaşanan endişeli bekleyişin sona ereceğine, sorunlarının sona ereceğine tabir olunur.

Rüyada başkasından altın istemek çok hayırlı ve güzel adımların atılarak kazanç elde edileceğine, çalıştığı kişileri memnun etmeyi ve onlara kazanç getirmeyi bileceğine delalettir.

Rüyada başkasından çeyrek altın almak başarısızlığa düşeceğine, süzüleceğine, ağlayacağına, yaşamı boyunca kendinden çok önce onları düşüneceğine, onlar için çabalayacağına rivayet eder.

Rüyada başkasından altın almak rüya sahibinin helal kazançlar elde edeceğine, mevcut hayat düzenini yeniden kuracağına delalet etmektedir.

Rüyada başkasından hediye altın almak rızkın çoğalacağına, işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve zararların telafi edileceğine, yüzünü güldürecek kısmetlerini de arttıracak adımlar atacağına yorulur.

Rüyada başkasından altın yüzük almak statü atlayacağına, çok iyi yerlere geleceğine ve çok büyük miktarda paraya ve mala sahip olacağına rivayet eder.

Rüyada bir başkasından altın almak yakın bir zaman içinde tanışılacak bir kişi ile dünyaevine girileceğine, girilen birçok işte doğru kararların verilmesi ve akıllıca adımların atılması ile çok büyük kazançlar elde edileceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments