Rüyada başkasını cima ederken görmek

Rüyada başkasını cima ederken görmek bundan sonraki yaşamında hiçbir şeye aldırış etmeden, sadece keyif alacağı şekilde yaşayacağına, yaptığı işlerden bereket göremeyeceğine, büyük zorluklar yaşayacağına, çok büyük özgüven kazanacağına, hayallerini gerçekleştireceğine, ticarette, dostlukta ve evlilikte başarısız ve mutsuz olacağına, çok büyük bir özgüven sahibi olacağına, bulunduğu işin kendisini tatmin etmemesi üzerine başka bir şehre taşınacağına, bu şehirde yeni bir işe gireceğine, deyim yerindeyse kendisini yeniden yaratacağına, ancak daha önceden kendisini tanıyan kötü kalpli ve zalim birisi tarafından yine kötülüğe çekilmeye çalışılacağına, çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine, kardeşlere yapmak istedikleri iş konusunda maddi açıdan destek verileceğine, kısa süre içinde bir evlilik yapıp evlat sahibi olunacağına delalet eder.

Rüyada başkasını cima ederken gördüyseniz:

  • Arkadaşlarınız veya yakın çevrenizle ilişkilerinizi sorgulayabilir, verdiğiniz ölçüde karşılık görüp görmediğiniz sorusuna cevap arayabilirsiniz.

Rüyada başkasını cima ederken görmek kirasını ve faturalarını ödeyemez duruma düşeceğine, hileye, fesada bulaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada başkasıyla cima ederken görmek nasuhi böylece aralarındaki buzların eriyeceğine, kazancı arttırmak için bazı kararlar alınacağına, ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin sona ereceğine işarettir.

Rüyada bir başkasını dua ederken görmek moralsiz ve düşünceli olacağına, işle ilgili çok doğru ve başarı getirecek kararlar alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir başkasını kavga ederken görmek karar vermekte güçlük çekeceğine, hayırlı olan mallara ve paraya kavuşacağına, her anlamda feraha kavuşacağına, hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu da hissetmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada başkasını kavga ederken görmek kariyerindeki değişimin hayırlı olacağına, işinden geri kalacağına işaret eder.

Rüyada başkasını secde ederken görmek ondan manevi anlamda zarar göreceğine, hayatına daha iyi çeki düzen vereceğine delalet etmektedir.

Rüyada başkasını dua ederken görmek kişinin manevi olarak huzurlu bir ruh haline gireceğine, İslam inancına uygun şekilde yaşamak için işini değiştireceğine ve ailesine de inançlarını geliştirebilmeleri için sürekli yardımcı olacağına alamet etmektedir.

Rüyada eşimle cima çok büyük sorunlar yaşayarak maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına, iyi huylarını, ahlakını, inancını hiçe sayarak gözünü karartıp kötü işlere gireceğine ve doğru yoldan sapacağına işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments