Rüyada baskasinin belinin kırıldığını görmek

Rüyada baskasinin belinin kırıldığını görmek elde bulunan ve aynı zamanda ele geçecek yeni fırsatların doğru ve kazanç getirecek bir şekilde değerlendirileceğine, de hayatı boyunca işsiz kalmayacağına, yeni ve daha hayırlı kararlar verilmesi gerektiğine ve böylece işlerin sevinç ve mutluluk getireceğine, neşenin ve mutluluğun geleceğine, sorunlu bir dönem geçirileceğine, onlardan ayrı kaldığı zamanlarda çektiği acıların da unutulacağına, atacağı doğru adımlar ve yapacağı akıllıca hamleler sayesinde çok büyük kazanç elde edeceğine, içine düştüğü karamsarlıktan kurtaracağına yorulur.

Rüyada baskasinin belinin kırıldığını gördüyseniz:

  • Evle ilgili sorunların dikkatle ele alınması gerekebilir.

Rüyada baskasinin belinin kırıldığını görmek borç batağı içinde, hasta, mutsuz ya da sorunlarla boğuşan bazı dostlara yardımcı olacağına, çok kötü günler geçirileceğine rivayet eder.

Rüyada eşinin belinin kırıldığını görmek tüm sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, yüksek tahsil yapacağına, işinin uzmanı ve diplomalı kimse konumuna geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada arkadaşının belinin kırıldığını görmek ona ön ayak olacak kişilerin karşısına çıkacağına, sevinçten deyim yerindeyse havalara uçacağına inanılır.

Rüyada kocasının belinin kırıldığını görmek dünya nimetlerinin pahalı ve lüks olanlarına kavuşacağına, kendisine birden fazla fırsatlar sunulacağına işaret eder.

Rüyada kendi belinin kırıldığını görmek kırgınlık ve ayrılık yaşayacağına, bu yüzden uzun bir süre boyunca insanlardan uzak duracağına, sağlığının kötüye gideceğine, çok güzel işler yaparak çok büyük paralar kazanılacağına delalettir.

Rüyada belinin kırıldığını görmek kendine olan güvenin tazeleneceğine, işte başarılı adımlar atılacağına, üzüleceğine, ağlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin belinin kırıldığını görmek iyi niyetlerinin karşılığını göremeyeceğine, yaptığı işler sayesinde kazancının ve malının daha da artacağına işaret etmektedir.

Rüyada annemin belinin kırıldığını görmek geçim derdi yaşayacağına, elden çıkan malların geri kazanılacağına ve yaşanan eksikliklerin giderileceğine delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments