Rüyada başkasının dua okuduğunu görmek

Rüyada başkasının dua okuduğunu görmek iş hayatı içinde çok rahat bir nefes alacağına, sorunlarını çözeceğine, çok kısa bir zaman içinde kendisini hayallerine kavuşturacak bazı çalışmalar gerçekleştireceğine ve zengin olacağına, kazanılan başarılar sayesinde insanların dikkatinin çekileceğine, çok büyük ve çok sıkıntı verici olayların yaşanacağına, bir sebeple işlerinin kısa süre için aksayacağına, kazancının neredeyse yarı yarıya düşeceğine, huzurunu kaçıran ve rahatsız olmasına neden olan durumları düzelteceğine, aşk hayatının çok güzel bir hal alacağına, arkasından iyi anılan kişi olacağına, girdiği tüm işlerde büyük zarar edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada başkasının dua okuduğunu gördüyseniz:

  • Yardım beklemek ya da aramak zaman kaybı olabilir.

Rüyada başkasının dua okuduğunu görmek düzenlenen bir eğlenceye katılıp çok eğlenileceğine, aksiliklerin sebep olduğu bir yanlış anlaşılmanın düzeltileceğine ve mutlu olunacağına, kendini beğenmiş tavırlar nedeniyle iş yerinde kimse tarafından sevilmeyen kişinin bir süre sonra işinden atılması ya da ihtar almasıyla moralsiz bir hale geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada başkasının mektup okuduğunu görmek başarısız, mutsuz, hasta ve üzgün olacağına, zor ve kötü günler geçireceğine, malından ve parasından ziyan edeceğine tabir olunur.

Rüyada başkasının ezan okuduğunu görmek çok sert eleştirilerle karşılaşılacağına, yanlış kararlar alınması suretiyle maddi konularda büyük kayıplar yaşanacağına delalettir.

Rüyada başkasının ayetel kürsi okuduğunu görmek çevresindeki kişilerden çok takdir göreceğine, sıkıntılardan ve sorunlardan uzak olacağına inanılır.

Rüyada başkasının yasin suresini okuduğunu görmek hatalı yollara gireceğine, sosyo ekonomik durumunun iyileşeceğine delalet eder.

Rüyada başkasının kuran ı kerim okuduğunu görmek hayal gibi kalacak isteklerinin gerçekleşeceğine, çok sorunlu günler geçireceğine, buna rağmen işlerinin bir türlü düzeleceğine, gün geçtikçe daha zor zamanlara girileceğine, iş hayatında bir türlü istenen atılımın yapılamayacağına işaret etmektedir.

Rüyada başkasının tarafından kuran okuduğunu görmek zahmet verici bir işin kısa zamanda düzeltileceğine, işinde uzmanlaşacağına inanılır.

Rüyada bir başkasının kuran okuduğunu görmek iş hayatında rakiplerin oyununa gelineceğine, güzel başlayan çalışmanın kötü bir şekilde biteceğine, aile bireylerinin arasına nifak sokacak bir kişinin haneye gireceğine, sevilen bir akraba yüzünden ihanete uğranacağına, birçok kişinin gözünün olduğu bir mevkiye terfi alınacağına delalet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments