Rüyada başkasının nişanlısına sarılmak

Rüyada başkasının nişanlısına sarılmak sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, kişinin alacağı karardan sonra tüm düzeninin değişip, yeni bir hayata başlayacağına, sevdiği kişiden ihanet göreceğine, onlar tarafından çok sevileceğine, yaşlılığında kendisine bir bebek özeni ile bakılacağına, sıkıntıların ve zorlukların günden güne daha da artacağına, uzun vadede kazancı iki katına çıkaracak bazı hamleler yapılacağına,dostlar arasında yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, kıskançlık ve düşmanlık yapan bir kişi yüzünden iş hayatında zor bir duruma düşüleceğine, farklı şekillerde gelir elde edeceğine ve zenginliği bulacağına, kısa süre içinde büyük başarılar kazanacağına işaret etmektedir.

Rüyada başkasının nişanlısına sarılmak gördüyseniz:

  • Maddi açıdan desteklenebilir veya arkanızdan iş yapmaya çalışan kişilerin farkına varabilirsiniz.

Rüyada başkasının nişanlısına sarılmak çok büyük kazançlar ve hayırlı rızklar elde edeceğine, üzüntü ve endişelerinin son bulacağına, kendisini kötü hissettiren duygu, düşünce ve hatta kişilerden uzaklaşacağına işaret eder.

Rüyada nişanlısına sarılmak bilmediği bazı gerçekleri öğreneceğine, kazancının bir kısmını tasarruf için ayıracağına yorulur.

Rüyada nişanlısına kaçmak her zaman el üstünde tutulacağına, işlerindeki karın artacağına yorulmaktadır.

Rüyada nişanlısına kızmak maddi anlamda hiçbir zaman dara düşmeden yaşanacağına, kişinin gülen yüzünün solacağına, planların alt üst olacağı olayların yaşanacağına ve çok zor bir dönem geçirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada nişanlısına su vermek kazancının da hiç eksilmeyeceğine, hem maddi açıdan hem de çevre açısından çok büyük bir güç elde edeceğine, bu gücü sıkıntıların ve sorunların çok hızlı ve sorunsuz bir şekilde çözülmesi için kullanacağına yorulur.

Rüyada nişanlısına sarıldığını görmek çok üst mevkilere yükseleceğine, buna bağlı olarak aile hayatı ile ilgili çok güzel bir karar verileceğine rivayet eder.

Rüyada eski nişanlısına sarılmak bir sebeple kısa süreli de olsa bir ayrılık yaşanacağına, çok büyük ve sıkıntılı olaylar ile karşılaşılacağına ve büyük bir üzüntü yaşayarak nerede hata yapıldığının düşünüleceğine, emeklerinin ve çalışmalarının karşılığında hak ettiği yerlere geleceğine, makam, söz ve yetki sahibi olacağına alamet eder.

Rüyada nişanlısına sarılıp ağlamak rakiplerin kendi kurdukları tuzaklara düşeceklerine, karanlıkların aydınlanacağına, allah yolunda ilerleyeceğine delalet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.