Rüyada başkasının takma dişini almak

Rüyada başkasının takma dişini almak ailesi içindeki tatsızlıkların yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına, sevdiği ve güvendiği insanlardan destek alamayacağına, gözünün yükseklerde değil sadece mutlulukta ve huzurda olacağına, tüm dileklerinin gerçek olacağına, onlarla bir araya gelip, hem moral hem de çareler bulacağına, kendini tatmin etmek için yaşayacağına, kurtuluşa ereceğine, iş yeri sahibi olacağına, patron koltuğuna geçeceğine delalet eder.

Rüyada başkasının takma dişini almak gördüyseniz:

  • Bazı girişimlerde bulunmanız, taleplerinizi dile getirmeniz durumunda hayatınızda olumlu değişiklikler söz konusu olabilir.

Rüyada başkasının takma dişini almak daha önce çözüldüğü düşünülen problemlerin tekrar ortaya çıkacağına, bolluk ve bereketin haneyi terkedeceğine, iş konusunda yeni yatırımlar yapılacağına tabir olunur.

Rüyada başkasının takma dişini görmek endişe ve kaygılarınızın yersiz olduğuna, bir sebeple çalışma üstünde bazı fikir ayrılıkları yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada başkasının takma dişini takmak gözyaşının kuruyacağına, hayatında mucizevi gelişmeler yaşanacağına, sevdikleri ile bir araya geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada takma dişini yutmak arkadaşları ile ve tek başına katılacağı bu aktiviteler sayesinde çok mutlu olacağına, iş hayatındaki yorgunluğunu bu sayede atacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine, haksızlık yapmayacağına rivayet eder.

Rüyada takma dişini düşürmek çok büyük sıkıntılar ile karşılaşsalar bile herhangi bir şekilde kötü bir duruma düşmeyeceğine, yeni işlere ve projelere gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada annenin takma dişini görmek esenlik ve gönül ferahlığı yaşayacağına, maddi olarak büyük bir ferahlığa çıkılacağına inanılır.

Rüyada ölünün takma dişini görmek düşmanların barışacağına ve küslüklerin sona ereceğine, afiyette giden düzeninden olacağına delalet eder.

Rüyada takma dişini görmek hanesine huzurun dolacağına, yeni çalışmalar ortaya konacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments