Rüyada başkasının tutuklanmak

Rüyada başkasının tutuklanmak iyi, hayırlı bir evlat olacağına, kendine olan güvenini yitireceğine, daha önce hiç meyil etmediği bazı işlere girişeceğine, daha önce gördüğü ve uzun zamandan beri içinde sakladığı şeyleri ortaya dökeceğine, yaşananlar ile ilgili içinden geçen her şeyi ortaya dökeceğine ve artık tüm ipleri koparacağına, kişinin hayatındaki dengeleri yeniden sağlayabilmek için çaba harcayacağına, eş ve para konusunda kişinin çok şanslı olacağına, mutlulukların yarım kalacağına, önünü kesmek isteyen bazı kişilere rağmen işinde iyi bir şekilde ilerleyeceğine, kendisine uygun bir kişi ile çok hayırlı bir birliktelik yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada başkasının tutuklanmak gördüyseniz:

  • Her durumda uyanık olmalı gerekeni yapmalısınız.

Rüyada başkasının nişanlanması kadrini ve kıymetini bilecek bir kimse ile karşılaşacağına ve ileride onunla hayatını birleştireceğine, yalnız kalmak isteyeceğine işarettir.

Rüyada başkasının evi yıkılması yaşanan talihsizliklerin ortadan kaldırılacağına, yakın bir akrabanın desteğinin alınacağına ve kaybedilen işe ve kariyere tekrar kavuşmak için büyük bir çaba gösterileceğine, çok başarılı ve ses getiren bir firma sahibi olacağına delalettir.

Rüyada başkasının eli kesilmesi gelirinde alım gücünün artmasını sağlayacak kadar yükselme meydana geleceğine, yatırımlarından istediği kazancı elde edemeyeceğine, bu nedenle kendine olan özgüvenini kaybedeceğine, mesleğinde geri plana düşeceğine, fakirleşeceğine, mutsuz ve üzgün olacağına delalet eder.

Rüyada başkasının kızması aşama göstermeyeceğine ve iyi şekilde sonuçlanmayacağına, iyilik ve güzellik bulacağına rivayet eder.

Rüyada başkasının ameliyat yaşamına bakacağına, sorunların çabucak halledileceğine rivayet eder.

Rüyada başkasının seslenmesi kendini tehlikelere atacağına ve hatalar yapacağı bir dönem geçireceğine, kendisi için uygun olmayan bir ilişkiyi sonlandıracağına işaret eder.

Rüyada başkasının kıllanması maddi olarak çok iyi bir konuma gelineceğine, sağlığının yerine geleceğine, kişinin ihtiyacı olan çarelere, çözümlere ve şifaya da kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada başkasının at kesmek tehlikeli düşmanların varlığına ve onların üstesinden gelineceğine, özledikleri ve ayrı kaldıkları ile kavuşacağına yorulur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.