Rüyada baştan çıkarılmak

Rüyada baştan çıkarılmak bolluk içinde yaşamaya, yaşanan bir ilişkinin ayrılıkla biteceğine, bir sebeple çok zor zamanlar geçireceğine, kendisini bu duruma düşüren kişiler ile irtibatını tamamen keseceğine, yaptıkları şeylerden ötürü rüya sahibinin büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, çok büyük bir sabır göstererek ve azimle çalışarak çok iyi çalışmalar ortaya koyacağına, zahmetsiz ve çilesiz bir hayat yaşayacağına, ancak bu durumun fazla sürmeyeceğine, sabırlı ve azimli olunması sayesinde maddi olarak çok güzel kazanç elde edileceğine, ev ahalisinden birisine yapılan bir kötülüğün bertaraf edileceğine ve mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olunacağına, yarattığı farklılığı kullanarak işlerini çok iyi bir noktaya getireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından büyük bir azim gösterisi sayesinde kurtulacağına, kısa zamanda işlerinin çok rahat edeceği şekilde ilerleyeceği ve güzel günler yaşanacağı bir döneme gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada baştan çıkarılmak gördüyseniz:

  • Özel bir durum netlik kazanıyor.

Rüyada baştan kan gelmesi yerinde saymayacağına, aksiliklerin arka arkaya yaşanacağına, rüyayı gören kişinin sabrının zorlanacağı olaylar yaşayacağına ve kişinin adeta isyan noktasına geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada baştan çıkarılmak umut beslediği ve medet umduğu yerlerden de zarar göreceğine, musibetlerin defedileceğine ve mutluluk ve sevinç dolu günler yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada baştan yaralanmak huzura ve sıhhate kavuşacağına, her zaman şanslı ve bahtı açık olarak ilerleme kaydedeceğine delalettir.

Rüyada bir erkeği baştan çıkarmak iş hayatının bazı büyük kişilerinin dikkatini çekeceğine, rahat bir işe girişle birlikte evlilik konusunda bir karar vereceğine delalettir.

Rüyada baştan aşağı su dökmek maddi ve manevi olarak büyük zarara uğrayacağına, kendisi ile gururlanacağına işaret eder.

Rüyada baştan aşağı beyaz giyinmek bereketli günler geçirileceğine, rüyayı gören kişinin ihtiyaçlarını yeterli oranda karşılayamayacağına ve zor günler geçireceğine alamet eder.

Rüyada baştan çıkarmak takdir edileceği işler yapacağına, tabiri caizse hayattaki tüm sınavlarını vereceğine, rakiplerini geçmeyi ve bertaraf etmeyi bileceğine, kolaylıklara kavuşacağına yorulur.

Rüyada baştan öpülmek hastalıklarının son bulacağına, kendisini çok büyük bir mutluluğa götürecek bir konuda adım atacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments