Rüyada basur olmak

Rüyada basur olmak işlerin yoluna gireceğine, kötü kişilerin ve paragözlü insanların hayattan uzaklaştırılacağına, işini kurtarması ve sorunlarına çözüm bulması için çok büyük maddi destek sağlayacağına, ruhunu daraltan, moralini bozan durumlardan tez vakitte kurtulacağına, zarar görülen bir kişinin hayattan uzaklaştırılacağına, ele geçen kazancın allah yolunda harcanacağına, yardıma muhtaç kişilere yardımcı olunacağına, hayallerin bir bir gerçekleştirileceğine, sıkıntılarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, kazancın her kuruşunun helal olduğuna ve kısmet geleceğine, kaçırılan fırsatların tekrar elde edileceğine, yaşam tecrübesi edineceğine ve gerek mesleğinde gerekse hayat okulunda öğrendiklerini insanlara aktaracağına yorulur.

Rüyada basur olmak gördüyseniz:

  • Kafanızdaki kuruntulardan biran önce kurtulmalısınız.

Rüyada basur güven kaybına uğrayacağına fakat bu olumsuzlukların onu çok daha güçlü biri haline getireceğine, çok büyük üzüntüler ve sıkıntılar yaşanacağına, gerçekleştirilmek istenen projelerin heba olacağına, girilen bütün işlerde zarar edileceğine yorulur.

Rüyada basur çıkması olumsuzlukların da kişiye sonuç olarak iyi şekilde döneceğine, daha iyi biri olmak için gayret sarf edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada basur olmak ekonomik gücün çoğalacağına, işlerin hafifleyeceğine, bir süre bu durumun devam edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kendinde basur varmış gormek kazancını yakın bir zaman içinde iki kat arttıracağına, sorunlarını çok rahat bir şekilde ve herhangi sorun yaşamadan bitireceğine, hayır getiremeyecek bazı kişilerle muhatap olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada basur görmek güzel ve mutlu günler görüleceğine, ortaya çıkan sıkıntılar yüzünden büyük üzüntüler yaşayacağına, her işinin daha kötü bir duruma düşeceğine işarettir.

Rüyada basur patlaması bir sebeple yakın bir zaman içinde bir rahatsızlığa yakalanacağına, karşılaşılsa bile çok kısa bir sürede üstesinden gelineceğine, yaşanan eksikliklerin giderileceğine ve çok büyük ve güzel işlerde başarı kazanılacağına alamet eder.

Rüyada birinin basur olduğunu görmek elinde bulunan imkânlar sayesinde çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, zor zamanlar geçiren bir dosta yardımcı olunacağına, geleceğin güzelliklerle dolacağına rivayet etmektedir.

Rüyada basur ameliyat olduğunu görmek allah tarafından kendine bahşedilen yüce duygular ve kudret sayesinde de her gün şükredeceğine, kişinin sadece kazancının değil aynı zamanda rütbesinin de yükseleceğine tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments