Rüyada baygın yılan görmek

Rüyada baygın yılan görmek başarısının düşeceğine bunun da geri planda kalmasına ve unutulmasına neden olacağına, hayatının planlı ve programlı şekilde ilerleyeceğine, kişinin borca gireceğine ve sıkıntılı günler yaşayacağına, rahatsızlık veren kişilerin uzaklaştırılacağına, huzur ve mutluluk ortamının yaratılacağına, kapanan bütün kapıların açılacağına, rahatlığa erileceğine, hayırlı ve çok güzel işlere gireceğine, yanlış ve geri dönüşü olmayan şeyler yapacağına, yaptıkları ile birçok kişiyi inciteceğine, düşmanların önlerinin açılacağına, cesaretin ve özgüvenin azalacağına, maddi olarak zor zamanlar geçirileceğine, adının her yerde geçeceğine alamet etmektedir.

Rüyada baygın yılan gördüyseniz:

  • Sizden fayda sağlamak isteyen kişilere izin vermeyin.

Rüyada baygın yılan görmek zor günlerin geride kalacağına ve maddi açıdan büyük imkânlar elde edileceğine, günahtan temizlenmeye delalet eder.

Rüyada baygın at görmek çevresine karşı daima hoşgörü ve anlayış içinde davranacağına, evliliğinde eşi ile muhabbetinin artacağına yorulur.

Rüyada babamı baygın görmek büyük emekler vereceğine ve canını dişine katacağına, çok sevdiği ve değer verdiği bazı çalışmalara gireceğine işarettir.

Rüyada kardeşini baygın görmek ruhunun tüm kötülüklerinden arınacağına, bedeninin şifa bulacağına, moralinin düzeleceğine, maddi ve manevi olarak kendisini yıpratacak olaylar ile karşılaşacağına tabir olunur.

Rüyada baygın birini görmek kıtlık ve yokluk çekmeyeceğine, üzüntülerin sevince döneceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine, uzun süre boyunca görülmemiş olan bir kişi ile hasret giderileceğine ve ferahlığa çıkılacağına alamet etmektedir.

Rüyada anneyi baygın görmek büyük yatırımlar gerçekleştirileceğine, şansının kendisinden yana olacağına ve kısmetlerinin hiç kesilmeyeceğine yorulur.

Rüyada birini baygın görmek gerçek huzuru ve mutluluğu yakalayacağına, iş alanında programsız çalışmanın ve planlara uymamanın neticesinde itibarın zedeleneceği durumlar içine girileceğine işaret eder.

Rüyada baygın fare görmek aynı zamanda bu kazancın yeteri kadar olmayacağına, sonrasında ise bu olayların bıraktığı etkileri üzerinden atacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments