Rüyada bebeği yedirmek

Rüyada bebeği yedirmek eşinin de kendisi gibi İslami kurallara uymaya çalışan, ağzından allah ismini düşürmeyen, her işine duayla başlayan biri olduğuna, aile büyüklerine saygı göstereceği gibi, kişiye iş alanında da her zaman destek vereceğine, çok sevilen birisinden çok kötü bir haber alınacağına, kimseden yardım almadan çok büyük başarılar elde edeceğine, maddi olarak uğranacak zararın yanısıra bir de manevi olarak zarar görüleceğine, sıkıntıların son bulacağına, işlerin yoluna gireceğine, sıkıntılı ve sorunlu dönemlerin biteceğine, sevilen kişilerden alınacak destek ve yardımlar sayesinde çok başarılı olunacağına, işlerin aksamayacağına, lüksünün ve rahatının yerinde olacağına, ayrıca geçim derdi nedir bilmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada bebeği yedirmek gördüyseniz:

  • Kısa bir yolculuk söz konusu olabilir.

Rüyada bebeği olmayan birinin bebeği olması amaçlarının ve hedeflerinin gerçekleşeceğine, aile hayatının hayır getireceğine, uzun bir süreden beri düşünülen bir çalışmaya girileceğine, edilen duaların yakın zaman içinde kabul olacağına yorulmaktadır.

Rüyada bebeği korumak hayırlı, helal lokmalar yiyeceğine, rahatsızlık yaratan bir durumun düzeltileceğine, aşık olunan bir kişiden karşılık bulunacağına delalet etmektedir.

Rüyada aç bebeği doyurmak elin bollaşacağına, iş hayatında çok hayırlı ve kazançlı bir konuma geleceğine ve sıkıntı çektiği konularda çok doğru ve başarılı adımlar atacağına rivayet eder.

Rüyada bebeği yüzdürmek masumluğunu ispat edeceğine, çektiği tüm sıkıntıların sona ereceğine ve artık rahat bir nefes alacağına delalet etmektedir.

Rüyada bebeği çok sevmek eline büyük fırsatlar geçeceğine, yakın bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine ve rahat edip büyük mutluluklar kazanacağına, kişinin başında dönen kara bulutların artık dağılmaya başlayacağına işarettir.

Rüyada göz bebeği kayması kazancını, rızkını, mallarını ve makamını garantileyeceğine, hakkı olanlara kavuşacağına, maddi ve manevi olarak gücünü kaybedeceğine, ağız tadından ve neşesinden de olacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölü bebeği kurtarmak çevresindeki kişilere de iş veya para anlamında destek vereceğine, işlerinin her zaman büyüyeceğine delalet eder.

Rüyada bir bebeği boğmak büyük beklentiler ile girilen işler sonunda zarar edileceğine, iş hayatında maddi zarara uğranacağına delalet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments