Rüyada bebeğin altını ıslattığını görmek

Rüyada bebeğin altını ıslattığını görmek çeşitli iş denemeleri sonunda en uygun işe karar vereceğine, büyük çalışmalar sırasında çok güzel günler göreceğine ve bundan sonra karşısına çıkabilecek durumlar için daha dikkatli olacağına, yapacağı o işi onaylamayacağına ve bu konuda onu engellemek ve durdurmak isteyeceğine, huzur içinde yaşayacağına, hiç beklenmedik bir durumla yüzleşileceğine, anne ya da babanın büyük bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalacağına, büyük çalışmalar gerçekleştirerek hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, beklenen birçok şeyin gerçekleşmeyeceğine, muradına ereceğine, istediği başarıları ve zaferleri almaya nail olacağına delalet eder.

Rüyada bebeğin altını ıslattığını gördüyseniz:

  • Bazı hedeflerinize nasıl ulaşacağınıza dair ipuçları yavaş yavaş kendini gösterebilir.

Rüyada bir bebeğin altını ıslattığını görmek eline geçen bütün fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve böylece uzun zamandan beri hayal ettiği her şeye çok büyük çaba sarfetmeden kavuşacağına, karşısına çıkan her fırsatı paraya çevireceğine, toplu para gelmesi sayesinde kendi işini açacağına yorulmaktadır.

Rüyada bebeğin altını ıslattığını görmek sorunların ve engellerin biteceğine, kendisine yeni bir hayat düzeni kuracağına inanılır.

Rüyada erkek bebeğin altını ıslattığını görmek hayal ettiklerini yaşama şansı vereceğine, hanesinde huzur ve mutluluğun hâkim olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada annemin altını ıslattığını görmek ticaret hayatının başarılı ve kazançlı geçeceğine, çok büyük bir sorun olmadığı için seven kişileri üzmemek gerektiğine ve beslenmeye dikkat edilmesi sayesinde rahatsızlığın nüksetmeyeceğine işarettir.

Rüyada oğlumun altını ıslattığını görmek ailenin dağılmasına veya ciddi hasar görmesine, akılla ve sağduyu ile hareket edilmesi halinde başarının kaçınılmaz olacağına delalettir.

Rüyada çocuğunun altını ıslattığını görmek iyi geçineceğine, çok hayırlı kişiler ile tanışıp mutlu ve huzurlu günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada kendi çocuğunun altını ıslattığını görmek işlerin her zamankinden daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine, bir sebeple çok zor zamanlar geçirileceğine ancak sonra bu durumdan kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada annenin altını ıslattığını görmek düştüğü zor durumdan kurtulacağına, telaşlı günler yaşansa da kişinin keyfinin yerinde olacağına yorulur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments