Rüyada bebeğinin olduğunu görmek

Rüyada bebeğinin olduğunu görmek etraftaki kişilerin ve iş konusunda tecrübe sahibi olanların sözlerine kulak tıkanacağına, gözleri kapatıp yapılan işe devam edileceği ve ancak tüm çabalara, direnmeye ve gösterilen sabra rağmen işin gittikçe kötüleşip iflasla sona ereceğine, rüyada görülen kişi tanınıyorsa onun kederine ortak olunacağına, bir anda büyük bir fırsat yakalanılacağına ve sorunsuz geçecek bir döneme girileceğine, dertlerinden kısa bir zaman içinde arınacağına, sıkıntılarının daha da artacağına, güzel fırsatların ele geçirileceğine, uzun zamandan beri istenen hedeflerin ve amaçların gerçekleşeceğine, kazançlı işler yapılacağına, dış ticarete atılacağına, yükseldikçe yükseleceğine, başarıya ve zafere doymayacağına delalettir.

Rüyada bebeğinin olduğunu gördüyseniz:

  • Vereceğiniz kararlarda arkadaşlarınızın etkisi büyük olabilir.

Rüyada bebeğinin olduğunu görmek hiç olmadığı kadar rahat bir döneme gireceğine, sorunlarından ve dertlerinden kurtulacağına, kısa zamanda yüksek bir mevkiye terfi alınacağına tabir olunur.

Rüyada bebeğinin olduğunu unutmak sayılan ve takdir edilen bir kişi olacağına, eline güzel fırsatların geçeceğine ve hiçbir eksiğinin ve derdinin de kalmayacağına delalet eder.

Rüyada evlenip bebeğinin olduğunu görmek eğer zor durumlara düşülmek istenmiyorsa önceden bu durumlarla ilgili önlemler alınması gerektiğine ve işlerin ancak bu şekilde düzeleceğine, şeref ve rütbeye tabir olunur.

Rüyada evlenmeden bebeğinin olduğunu görmek maddi olarak zarar edileceğine, bilimsel bakış açısına sahip kimselerle ahbaplık ederek her zaman elit bir toplumda yaşanacağına yorulur.

Rüyada çirkin bebeğinin olduğunu görmek kendisini çok rahatsız hissedeceğine, bu yüzden bu durum için çeşitli önlemler alacağına, rızkın da aynı oranda çoğalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bebeğinin olduğunu görmek ve emzirmek tam her şeyin bittiğini düşünüp, umutsuzluğa kapıldığı bir anda müjdeli haberler alarak moralinin eskisinden daha iyi olacağına, üzücü bazı dedikodular çıkacağına ve bu dedikodular sebebiyle insanlar arasındaki popülerliğin ve saygınlığın biteceğine delalettir.

Rüyada ikinci bebeğinin olduğunu görmek aniden evlilik kararı alacağına, çok mutlu ve huzurlu bir kişi olacağına alamet etmektedir.

Rüyada komşunun bebeğinin öldüğünü görmek hayatında çok büyük gelişmeler yaşayacağına, çok iyi çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine, yaptığı bütün işlerle adından sıkça söz ettireceğine rivayet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments