Rüyada bebek döşeği görmek

Rüyada bebek döşeği görmek verilen sözlerin yerine getirileceğine, büyük başarılara imza atılacağına, girilen birçok işte doğru kararların verilmesi ve akıllıca adımların atılması ile çok büyük kazançlar elde edileceğine, spor yapmaya başlanılacağına, deniz aşırı işler yapılacağına, zarar ettiği ya da beklemeye aldığı işleri kısa süre içinde düzeltip kara geçireceğine, sıkıntılı ve zor zamanlar yaşayacağına, iyileşeceğine, dertlerinin dermanına, problemlerinin de çözümüne kavuşacağına, kötü niyetli bir kişinin işleri bozmak için çıkartacağı dedikoduların bertaraf edileceğine, sıkışık geçen bir sezonun ardından biraz kafa dağıtmak ve daha rahat bir nefes almak için tatile çıkılacağına inanılır.

Rüyada bebek döşeği gördüyseniz:

  • Ufak tefek maddi şanslar ya da karlı alışverişler söz konusu olabilir.

Rüyada bebek döşeği görmek bundan sonra çok daha dikkatli olacağına ve sorun ortaya çıkmadan müdahale edeceğine, hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine işaret eder.

Rüyada bebek döşeği yolcu ve gurbette ise vatanına dönmeye, maddi açıdan büyük atılımlar yapacağına alamet eder.

Rüyada ölüm dösegi zenginliğin kapılarının açılacağına, zor günlerin sona ereceğine, sorunların yine şans sayesinde çözüme kavuşacağına inanılır.

Rüyada yer döşeği görmek üzüntülü ve sorunlu geçen bir dönemden sonra büyük bir zenginliğe kavuşacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, herkesin takdir edeceği, imreneceği ve adından övgü dolu sözlerle bahsedeceği kimse haline geleceğine tabir olunur.

Rüyada ölüm döşeği görmek doğru kararlar alarak iş hayatında değişiklikler yapacağına, sermayesinin boşa gideceğine, işlerinin sarpa saracağına yorulur.

Rüyada döşeği başkasına vermek daha yeni ve daha güzel projeler ortaya koyacağına, yaptığı işte büyük bir makama sahip olacağına delalet eder.

Rüyada yatak döşeği görmek kendisi için isabetli kararlar alacağına, kendisine hayır getirmeyecek işlere gireceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına alamet eder.

Rüyada karyola döşeği görmek insanlar tarafından takdir toplayacağına, itibar göreceğine, kazançlı işler yapacağına delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments