Rüyada bebek su içirmek

Rüyada bebek su içirmek neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına, özellikle yasal sorunlar yaşanılan kişilerle mahkeme karşısında hesaplaşacağına, karamsarlıktan ya da kişiyi kasvetli ruh haline sokan durumların da son bulacağına, ancak üzüntülerin yakın bir zamanda sona ereceğine, rüya sahibinin istediği gibi bir işe kavuşacağına, rakiplerini kıskandıracak kadar büyük projelere imza atacağına, yaşadığı bir rahatsızlığın yakın bir zamanda son bulacağına, büyük bir azimle çabalayarak kendi işini kuracağına, etrafındaki insanlara başları sıkıştığında yardım edeceğine, işlerinin günden güne azalacağına, resmi bir kurumdan gelecek bir para cezası ile sıkıntıya düşüleceğine ve istenmeyen bir kişinin misafir olarak haneye geleceğine ve çok üzüntü duyulacağına, hayatına huzurun ve mutluluğun daim olacağına işaret etmektedir.

Rüyada bebek su içirmek gördüyseniz:

  • Sıkıntılarınızı dostlarınıza açmadığınız için kendinizi çaresiz durumda görebilirsiniz.

Rüyada bebek erkek bebek görmek iş hayatında rakipleri çok şaşırtacak hamleler yapılacağına, uzun bir zamandan beri ertelenen hayallerin gerçekleştirilmesi için çeşitli adımlar atılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bebek arabasından bebek düşmesi onların ahını alacak sözler edeceğine ya da hareketler de bulunacağına, hakkını alacağına yorulur.

Rüyada bebek arabasında bebek görmek aile hayatı içinde yaşadığı tartışmaların son bulacağına ve çok iyi günler göreceğine, çok hayırlı ve güzel haberler alacağına delalet etmektedir.

Rüyada bebek erkek bebek sevmek dünya malı için hiçbir zaman itibarını zedeleyecek işlere girmeyeceğine, geleceğinin gerçekten de kısmetlerle dolacağına alamet etmektedir.

Rüyada bebek arabasından bebek düşürmek ancak önce kısa bir süre de olsa sıkıntı çekeceğine, kişinin doğru yoldan ve hak olandan ayrılmasına delalettir.

Rüyada bebek bebek emzirmek tüm aksiliklerin üst üste geleceğine, işinde zarar edeceğine, maddi gücünü kaybedeceğine, zor durumlara düşeceğine, üzüleceğine ve hatta hastalanacağına yorulur.

Rüyada tüp bebek harcadığının yerine çok daha fazlasını koymayı başaracağına, gelecek olumsuz bir habere veya işlerin ters gitmesine, borçların artacağına delalet eder.

Rüyada bebek kafası alın teri ve bilek hakkı ile ekmek sahibi olacağına, doğruluktan ayrılmayacağına, hak yolunu tutacağına ve makbul olan dünya mallarından başkasına niyetlenmeyeceğine, yaşanan talihsizliklerin ortadan kaldırılacağına, yakın bir akrabanın desteğinin alınacağına ve kaybedilen işe ve kariyere tekrar kavuşmak için büyük bir çaba gösterileceğine alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments