Rüyada bebekten kan akması

Rüyada bebekten kan akması kısa süre içinde çok büyük maddi kazanç elde edileceğine, ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine ve musibetlerin kovulacağına, bir sebeple çok büyük bir yıkıma uğrayacağına, iş ve okul hayatında da büyük başarılar kazanılacağına, atılan adımların getirisinin çok büyük olacağına, daha sonra da bunun meyvelerini toplayacağına, kendisinin de bu duruma kırılacağına ve üzüleceğine, sorunların kısa süre içinde çok rahat bir şekilde çözüme kavuşacağına, çok büyük fırsatları kaçıracağına işarettir.

Rüyada bebekten kan akması gördüyseniz:

  • Sosyal hayatınız için çok iyi olacak.

Rüyada bebekten ayrılmak anne ve baba duası alınacağına, eline geçecek para sayesinde başkalarına da yardımlarda bulunup, huzur içinde yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bebekten kan akması eline geçen bir miktar parayı çok büyük zarara uğradığı bir işten kurtulmak için harcayacağına, büyük başarıların göğüsleneceğine işaret etmektedir.

Rüyada bebekten korkmak hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde çok büyük bir sıkıntı çekmeden kavuşacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, aile hayatında çok mutlu zamanların yaşanacağına, sevdiği bazı kişilerden yardım göreceği bir işe gireceğine, gücünün, kudretinin yerine geleceğine inanılır.

Rüyada erkek bebekten kan gelmesi anne ve babanın kalbinin kırılacağına, işlerini hayırlı bir şekilde ilerleteceğine, çektiği sıkıntıları yakın bir zaman içinde hiçbir sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına delalettir.

Rüyada bebekten kan aktığını görmek ortaya konulan bir çalışmaya zarar vereceğine, sorunların zaman içinde daha da büyüyeceğine ve içinden çıkılmaz bir hal alacağına inanılır.

Rüyada erkek bebekten korkmak kısa zaman içinde büyük kazançlar elde edilmesine vesile olacak bazı işlere girileceğine, böylece uzun bir zamandan beri can sıkan durumun ortadan kaldırılacağına işaret eder.

Rüyada bebekten kurt çıkması çok hayırlı mallara ve mülklere sahip olacağına, aile ve özel hayatının sorunsuz geçeceğine, isteklerinin ve heveslerinin gerçekleşeceğine, heyecanlarının ve sevincinin de hiçbir zaman yarım kalmayacağına yorulur.

Rüyada bebekten bebek doğması işlerinde çok büyük ilerleme sağlayacağına, hayırlı olarak başlayan işlerin çok sıkıntı yaratacak kadar kötü bir duruma döneceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments