Rüyada bekar erkeğin nişanlanması

Rüyada bekar erkeğin nişanlanması istediği gibi sonuçlanması sayesinde kişinin hedeflerine çok daha fazla yaklaşacağına ve hayalini kurduğu yaşama kavuşması için umutlarının yeşereceğine, yaşamdan yana alınabilecek tüm tatları alacağına, hayallerine kavuşacağına, mutlu olacağına, rahat bir hayat süreceğine, rahatsızlık veren ve aile bireylerini birbirine düşüren bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, çevresindekilerle arasının açılacağına, kötü huyunu ve olumsuz düşüncelerini terk edeceğine, emeklerinin karşılığını göreceğine, işlerinin yarım kalacağına, mallarının ve parasının artması sayesinde zenginliğinin de çoğalacağına alamet eder.

Rüyada bekar erkeğin nişanlanması gördüyseniz:

  • Aniden ortaya çıkan bir teklif, planlarınızı değiştirse de, mutlu bir gülümsemenin nedeni olabilir.

Rüyada bekar erkeğin nişanlanması kendisini üzen ve sıkan şeylerden kurtulacağına, yakın bir zaman içinde kurduğu işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, maddi zarara gireceğine, kendisine yatırım getirecek işlerden istediği sonucu alamayacağına delalet etmektedir.

Rüyada bekar bir erkeğin yüzük takması takdir edilen kişi olacağına, kendisine bolluk, bereket ve başarı getirecek atılımlarda bulunacağına, maddi olarak da manevi olarak da kendisini tatmin ve memnun edecek kazanımlar elde edeceğine alamet eder.

Rüyada bekar bir erkeğin evli olduğunu görmek bunlar yetmezmiş gibi bir de sağlık sorunlarının başgöstereceğine, kendisinin de ona sırtını dönmeyerek elinden geleni yapacağına delalet eder.

Rüyada bekar erkeğin erkek çocuğu olduğunu görmek kusursuz bir yaşama kavuşacağına, elinin değdiğine, canın çektiğine ve gözünün gördüğüne ulaşma imkânı elde edeceğine delalet eder.

Rüyada bekar bir erkeğin nişanlanması rahat bir hayata kavuşmak ve sevdiği kişiler ile çok mutlu olmak için büyük çaba harcayacağına, çok sorunlu günler geçireceğine işarettir.

Rüyada bekar erkeğin evlenmesi kısa süre içinde karşılaşacağı sorunları kolay bir şekilde aşacağına, sağlığının yerine geleceğine, hayatının her geçen gün kendisine daha büyük mutluluk ve hayır getireceğine böylece yaşadığı zor, kötü ve sıkıntılı günleri de unutturacağına alamet eder.

Rüyada bekar erkeğin sigara içmesi anne baba duaları sayesinde işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine, insanlarla anlaşmazlıklara düşeceğine ve suratının asılacağına işaret etmektedir.

Rüyada evli erkeğin kendini bekar görmesi iş dünyasında çok aranan bir kişi olunacağına, bol kazanç elde edileceğine, her zaman şükür içinde olacağına işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.